Stream

Prúd v AutoCRM je zdroj, kde môžete vidieť aktualizácie a nové doplnky pre záznamy, ktoré sledujete. Môžete tiež posielať správy do vlastného streamu a do streamu iných užívateľov.

V predvolenom nastavení majú stream nasledujúce typy entít: Účty, Kontakty, Potenciálni zákazníci, Príležitosti, Prípady, Úlohy. Správcovia môžu v Správcovi entít povoliť alebo zakázať stream pre určitý typ entity.

V AutoCRM existujú dva typy streamov: záznamový stream a užívateľský stream.

Záznamový stream

Panel Stream je dostupný v zobrazení podrobností záznamu v spodnej časti. Tu sa zobrazujú príspevky, aktualizácie a nové prírastky súvisiace s aktuálnym záznamom.

Panel streamu je možné posunúť dole, takže sa zobrazí pod inými panelmi. Správca to môže urobiť v Administrácii > Správa layoutu > vybrať typ entity > Spodné panely (od verzie 5.9.0).

Užívateľský stream

Užívatelia môžu vidieť svoj stream na Stream nástenke a taktiež na karte Stream. Užívatelia tiež môžu vidieť stream iných užívateľov v podrobnom zobrazení užívateľa, pokiaľ majú prístup, ktorý je riadený poľom Užívateľské oprávnenie v Rolách.

V užívateľskom streame môžete vidieť príspevky a aktualizácie záznamov, ktoré používateľ sleduje. Môžete tiež vidieť príspevky adresované používateľovi.

Oznámenie

Budete dostávať oznámenia o aktualizáciách vo vašom streame, ktoré vykonali iní používatelia.

Príspevky

Môžete vytvoriť príspevok súvisiaci s určitým záznamom. K príspevku môžete tiež pripojiť viacero súborov a obrázkov. Obrázky je možné vkladať zo schránky.

Zmienky

Pokiaľ chcete vo svojom príspevku niekoho spomenúť, musíte napísať symbol @ a začať písať užívateľské meno. Užívateľ, ktorého ste spomenuli vo svojom príspevku, bude o tom informovaný.

Poznámka: Užívateľ, ktorý bol spomenutý v príspevku, musí mať prístup k streamu záznamu, kde bol spomenutý. V opačnom prípade užívateľ nedostane upozornenie na príspevok.

Poznámka: Aby mohol používateľ spomenúť konkrétneho používateľa, musí mať správne oprávnenie na priradenie (nastavené v roliach). Ak je povolenie priradenia nastavené na ne, používateľ nebude môcť nikoho spomenúť. Ak je nastavený na tím, budú môcť spomínať iba používateľov svojho tímu (alebo tímov). Pokiaľ je nastavené na všetky, bude možné spomenúť kohokoľvek.

Príspevky používateľom

Užívatelia môžu vytvárať príspevky pre určitých užívateľov, pre určitých tímov, pre všetkých užívateľov a pre seba. Prístup k tejto schopnosti je riadený poľom Oprávnenia na priradenie v Rolách.

Filtrovanie

Môžete filtrovať, čo sa má v streame zobraziť: Všetko, Príspevky alebo Aktualizácia. Filtre sú dostupné v rozbaľovacom zozname v pravom hornom rohu panela.

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.