CRM na mieru

Zaobstarajte si CRM, ktoré potrebám vášho podniku padne ako uliate. V AutoCRM máte na výber z desiatok modulov, ktoré uspokoja potreby firiem prakticky akejkoľvek veľkosti, v akomkoľvek odvetví. Je len na vás, pre ktoré funkcie sa rozhodnete vy. Naša podpora vám ich pomôže implementovať.
iPhone2
mlm 2 768x483 1
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Chcete CRM na mieru, pretože

Máte radi poriadok

A chcete mať prístup k všetkým dátam o vašich klientoch aj partneroch prehľadne a na jednom mieste.

Nechcete si prirábať prácu

Prečo neautomatizovať rutinné úlohy, ktoré automatizovať idú, a šetriť si sily na dôležitejšiu prácu? Náš systém je pre to ako stvorený

Záleží vám na zákazníckych vzťahoch

Vaši zákazníci musia vedieť, že pre vás nie sú iba anonymným číslom. AutoCRM vám nielen umožní zbierať ich dáta, ale hlavne ich využívať na osobnejšiu a efektívnejšiu komunikáciu s nimi.

Chcete systém, ktorý ide prepojiť s ostatnými

AutoCRM prepojíte s Google kalendárom, Outlookom, Mattermostom, Leady a ďalšími populárnymi službami.

Hľadáte nástroj, ktorý si prispôsobíte

Ponúkame opensource riešenie aj s prístupovými kódmi. Upravte si ich, ako uznáte za vhodné.

Modulárne CRM, ktoré vám uľahčia prácu

Nie je nutné zaobstarať si niektorá z prebujnených CRM s tisícom základných funkcií, z ktorých väčšinu nikdy nevyužijete.  AutoCRM je Opensource systémom, ktorý rastie s vašou firmou. Môžete do neho pridávať nové funkcie. Málo, alebo tak veľa, ako práve potrebujete. Medzi ponúkanými modulmi nájdete napríklad…
Automatizácia predajov Z kontaktov na leady a z leady na zákazníkov. S týmto modulom vám neunikne žiadna príležitosť posunúť vaše kontakty ďalej pomyselným marketingovým lievikom či budovať špičkové B2B vzťahy.
Kalendáre Zdieľané plány, odosielanie pravidelných upomienok, synchronizácia s Google Calendar a Outlookom aj ďalšie funkcie, ktoré vám pomôžu mať dokonalý prehľad o všetkých termínoch.
Projektové riadenieNechýbajú klasiky ako Kanban board či Ganttov diagram, spoločne s ďalšími nástrojmi, ktorý vám umožní vaše projekty efektívnejšie spravovať.
 ReportingZískajte prehľad o tom, ako si váš podnik aj jeho jednotlivé oddelenia vedú vďaka prehľadným a pravidelným reportom.
Telefónne hovoryAutomatické vytáčanie kontaktov, záznamy, uloženie aj prepisy hovorov a ďalšie funkcie pre zlepšenie vašej telefonickej komunikácie so zákazníkmi to všetko ponúka práve tento modul.
E-mailyHromadné rozosielanie, filtrovanie, tvorba šablón a všetky nástroje, ktoré vám umožnia maximalizovať potenciál vášho e-mailingu; takto ich budete mať ako na dlani.
Zákaznícka podporaTickety, prípadové e-maily aj špecializovaný zákaznícky portál na odosielanie faktúr vašich klientov, zdieľanie súbory a na vykonávanie mnohých ďalších činností, ktoré im umožníte.

To sú len niektoré z modulov, ktoré náš systém ponúka a ktoré môžete využiť aj vy. Na ich kompletný zoznam sa môžete pozrieť v sekcii funkcie.

Vyskúšajte si demoverziu nášho systému nanečisto! Zoznámite sa s jednotlivými modulmi a sami spoznáte, ktorý z nich sa vám hodí. Implementácia naostro potom bude s našou pomocou hračkou.

Hodnocení našich zákazníků

Pomôžeme Vám s výberom funkcií

Cena obstarania programu sa líši podľa veľkosti Vašej firmy a jej potrebám, ktorým zodpovedá aj rozsah funkcií. Zvoľte a objednajte si nezáväzne program, naši obchodní zástupcovia sa s Vami spoja a doladia s Vami obsah CRM.

FREE

Zadarmo

Po vyplnení údajov dostanete e-mailom prihlasovacie údaje.

VÝBER

od 20€*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
BASIC

85 €*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
STANDARD

210€*
/měsíc

Všetko z Basic
MAXI

340 €*
/měsíc

Všetko ze Standard

Prípadne môžeme vytvoriť výrobný systém na mieru

PREMIUM

Na mieru

Cena závisí od požiadaviek, pre predstavu o cenách si pozrite naše prípadové štúdie.

* Ceny sú uvedené bez DPH

Každý variant je možné upraviť na prianie.

Ak si prajete CRM riešenie skutočne na mieru, bude najlepšie nás kontaktovať. Zoznámime sa s vami aj vašimi požiadavkami. Spoločne určíme, ktoré moduly sú pre váš podnik nevyhnutné, ktoré by sa mohli hodiť a ktoré nepotrebujete vôbec. Čím skôr sa nám ozvete, tým skôr môžete z výhod CRM na mieru ťažiť.

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.