Náš systém Vám zarába peniaze!
x
Ušetrite vďaka implementácii Open Source riešenie!
x

CRM na mieru

Zaobstarajte si CRM, ktoré potrebám vášho podniku padne ako uliate. V AutoCRM máte na výber z desiatok modulov, ktoré uspokoja potreby firiem prakticky akejkoľvek veľkosti, v akomkoľvek odvetví. Je len na vás, pre ktoré funkcie sa rozhodnete vy. Naša podpora vám ich pomôže implementovať.
iPhone2
mlm 2 768x483 1
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Chcete CRM na mieru, pretože

Máte radi poriadok

A chcete mať prístup k všetkým dátam o vašich klientoch aj partneroch prehľadne a na jednom mieste.

Nechcete si prirábať prácu

Prečo neautomatizovať rutinné úlohy, ktoré automatizovať idú, a šetriť si sily na dôležitejšiu prácu? Náš systém je pre to ako stvorený

Záleží vám na zákazníckych vzťahoch

Vaši zákazníci musia vedieť, že pre vás nie sú iba anonymným číslom. AutoCRM vám nielen umožní zbierať ich dáta, ale hlavne ich využívať na osobnejšiu a efektívnejšiu komunikáciu s nimi.

Chcete systém, ktorý ide prepojiť s ostatnými

AutoCRM prepojíte s Google kalendárom, Outlookom, Mattermostom, Leady a ďalšími populárnymi službami.

Hľadáte nástroj, ktorý si prispôsobíte

Ponúkame opensource riešenie aj s prístupovými kódmi. Upravte si ich, ako uznáte za vhodné.

Modulárne CRM, ktoré vám uľahčia prácu

Nie je nutné zaobstarať si niektorá z prebujnených CRM s tisícom základných funkcií, z ktorých väčšinu nikdy nevyužijete.  AutoCRM je Opensource systémom, ktorý rastie s vašou firmou. Môžete do neho pridávať nové funkcie. Málo, alebo tak veľa, ako práve potrebujete. Medzi ponúkanými modulmi nájdete napríklad…
Automatizácia predajov Z kontaktov na leady a z leady na zákazníkov. S týmto modulom vám neunikne žiadna príležitosť posunúť vaše kontakty ďalej pomyselným marketingovým lievikom či budovať špičkové B2B vzťahy.
Kalendáre Zdieľané plány, odosielanie pravidelných upomienok, synchronizácia s Google Calendar a Outlookom aj ďalšie funkcie, ktoré vám pomôžu mať dokonalý prehľad o všetkých termínoch.
Projektové riadenieNechýbajú klasiky ako Kanban board či Ganttov diagram, spoločne s ďalšími nástrojmi, ktorý vám umožní vaše projekty efektívnejšie spravovať.
 ReportingZískajte prehľad o tom, ako si váš podnik aj jeho jednotlivé oddelenia vedú vďaka prehľadným a pravidelným reportom.
Telefónne hovoryAutomatické vytáčanie kontaktov, záznamy, uloženie aj prepisy hovorov a ďalšie funkcie pre zlepšenie vašej telefonickej komunikácie so zákazníkmi to všetko ponúka práve tento modul.
E-mailyHromadné rozosielanie, filtrovanie, tvorba šablón a všetky nástroje, ktoré vám umožnia maximalizovať potenciál vášho e-mailingu; takto ich budete mať ako na dlani.
Zákaznícka podporaTickety, prípadové e-maily aj špecializovaný zákaznícky portál na odosielanie faktúr vašich klientov, zdieľanie súbory a na vykonávanie mnohých ďalších činností, ktoré im umožníte.
To sú len niektoré z modulov, ktoré náš systém ponúka a ktoré môžete využiť aj vy. Na ich kompletný zoznam sa môžete pozrieť v sekcii funkcie.

Vyskúšajte si demoverziu nášho systému nanečisto! Zoznámite sa s jednotlivými modulmi a sami spoznáte, ktorý z nich sa vám hodí. Implementácia naostro potom bude s našou pomocou hračkou.

Hodnocení našich zákazníků

Cenník CRM programu

Nižšie sú uvedené naše obvyklé ceny podľa veľkosti firmy aj podľa toho, či zvolíte cloud hosting alebo implementáciu na vlastnom serveri.

Ste živnostník, malá firma?

Štart AutoCRM – obsahuje kompletný CRM systém

mesačná platba: 80 €

jednorazová platba za implementáciu systému: 400 €

Cena sa počíta od množstva dát v systéme a skladá sa z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Ste stredná, veľká firma, korporácia alebo verejný sektor?

Cena za NoCode AutoCRM je vždy riešená individuálne.

Aké moduly môžete využiť?

Cena sa skladá z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Ak si prajete CRM riešenie skutočne na mieru, bude najlepšie nás kontaktovať. Zoznámime sa s vami aj vašimi požiadavkami. Spoločne určíme, ktoré moduly sú pre váš podnik nevyhnutné, ktoré by sa mohli hodiť a ktoré nepotrebujete vôbec. Čím skôr sa nám ozvete, tým skôr môžete z výhod CRM na mieru ťažiť.