Náš systém Vám zarába peniaze!
x
Ušetrite vďaka implementácii Open Source riešenie!
x

CRM pre realitné kancelárie

Zvýšte produktivitu vašej kancelárie ako celku aj každého individuálneho agenta. Ponúknite bezkonkurenčnú starostlivosť vašim zákazníkom. A pracujte s vašimi dátami presnejšie a účinnejšie ako kedykoľvek predtým.
iPhone2
newsletter 768x483 1
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Čo môže naša CRM pre realitné kancelárie ponúknuť?

Trh s realitami patrí k najzárobkovejším a zároveň extrémne konkurenčným odvetviam. S kvalitou zákazníckych vzťahov tu viac ako kdekoľvek inde stojí a padá úspech jednotlivého makléra aj celých realitných kancelárií. AutoCRM s rozšírením RealEstate vám tieto zákaznícke vzťahy pomôže budovať oveľa efektívnejšie.
send-email-monitor

Reagujte bleskovo

Systém vás okamžite upozorní na najnovšie dopyty, zanechané kontakty, blížiace sa vypršanie zmlúv a ďalšie dôležité udalosti. Nenechajte vychladnúť potenciálne leady a reagujte okamžite na každú zmenu situácie.

Majte všetky dáta na jednom mieste

Centrálna databáza s profilmi každého z vašich zákazníkov, históriou komunikácie aj všetkými údajmi o konkrétnych nehnuteľnostiach vám umožňuje okamžitý prístup ku všetkým dátam, ktoré potrebujete.

Segmentujte (nielen) svojich klientov

AutoCRM vám umožní segmentáciu vašich kontaktov podľa fázy predajného lievika a pomôže vám identifikovať tie najlepšie príležitosti. Podobne môžete triediť aj nehnuteľnosti, aby ste mohli perfektne spojiť dopyt klienta s vhodným typom nehnuteľnosti.

Plánujte lepšie

Organizujte svoje schôdzky, prehliadky nehnuteľností, telefonáty a ďalšie úlohy a vždy sa nechajte včas upozorniť na blížiace sa termíny vďaka systému, ktorý si všetko pamätá za vás.

Merajte a analyzujte

Meranie aktivity a produktivity zamestnancov, vyhodnocovanie úspešnosti a neúspešnosti jednotlivých činností, analýza dát – to všetko bude s AutoCRM hračka.

Buďte v obraze

Údaje o vašich zákazníkoch, uskutočnených obchodoch, úspešnosti maklérov a mnohom ďalšom podľa vášho zadania dokáže systém poskladať a automaticky vygenerovať do prehľadných reportov.

CRM na mieru, podľa potrieb

AutoCRM je modulárny systém s desiatkami funkcií uplatniteľných naprieč najrôznejšími odbormi. Pozrite si hlavné funkcie, ktoré systém ponúka, a zoznámte sa s každou z nich podrobnejšie.

Počítame samozrejme s tým, že nie všetky funkcie budete nutne v rámci vašej činnosti potrebovať. Obstaranie CRM pre realitnú kanceláriu predpokladá individuálne riešenie, v rámci ktorého sa najskôr dohodneme na moduloch, ktoré si prajete vo svojom novom systéme mať. Následne potom zaistíme ich implementáciu k vašej úplnej spokojnosti.

Ak si prajete migrovať dáta z vášho súčasného systému či databázy, prípadne integrovať AutoCRM s niektorou z ďalších aplikácií, ktoré využívate, radi vám poskytneme patričnú asistenciu!

S obstaraním systému sa tento stáva vašim majetkom vrátane kódov; môžete si ho teda aj do budúcna prispôsobovať vašim aktuálnym požiadavkám.

espo
Poďme sa dohodnúť na CRM riešení, ktoré bude ušité na mieru vašim potrebám. Rezervujte si nezáväznú konzultáciu s nami hneď teraz kliknutím na tlačidlo nižšie!

Prajete si realitný CRM na cloude či vlastnom serveri?

Klienti si u nás môžu vyberať medzi jednorazovým obstaraním celého systému a jeho implementáciou na vlastných serveroch.

Okrem toho ponúkame variant cloud hostingu za mesačné poplatky. Nemusíte tak riešiť technické náležitosti, starať sa o inštaláciu a prevádzku servera – všetky funkcie systému sú vám okamžite a neustále k dispozícii.

autocrm project 768x483 1

Cenník oboch riešení je nasledujúci:

Ste stredná, veľká spoločnosť, korporácia alebo verejný sektor?

Cena za Low-Code AutoERP sa vždy určuje individuálne.

Štart AutoCRM – obsahuje kompletný CRM systém

Cena sa počíta od množstva dát v systéme a skladá sa z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Vyskúšajte CRM pre odbor reality zadarmo

Aby ste mali pred zaobstaraním istotu, že vám naše CRM skutočne “sadne”, vyskúšajte si ho najskôr nanečisto po obmedzenú dobu, zoznámte sa s jeho funkciami a zistite, ako všetko funguje v praxi!

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.