Systém správy dokumentov

Systém pre riadenie firmy AutoCRM rieši aj správu Vašich dokumentov. Tento systém môžete dostať aj samostatne. Ale tým, že je vo vnútri nášho systému, tak je rozhodne lepšie ho využiť v plnej sile. Dokument systém môže byť ako jednoduchý a Vy ho môžete využívať priamo v systéme, tak aj sofistikovanejšie.

Záleží na vašej potrebe vo vašej firme. Všetko implementujeme na mieru vašim potrebám.

dokument laptop

Softvér na správu dokumentov, ktorý má všetko, čo potrebujete

Medzi funkcie nášho programu, ktoré sa vzťahujú k správe dokumentov, patria:
streamline icon content paper

Správa dokumentov

streamline icon folder

Správa záznamov

streamline icon coding apps website data conversion documents

Pracovné postupy

streamline icon workflow

Workflows nad dokumentom

streamline icon lock

Schvaľovanie a práva

streamline icon time clock

Verzovanie dokumentov

Vyskúšajte si, čo náš program v praxi vie. Uvidíte, ako ho môžete využiť na jednoduchšiu, prehľadnejšiu a účinnejšiu prácu na vašich projektoch.

Čo všetko môžete ovládať cez dokument manažment systém?

01.

Ovládajte kompletne všetky dokumenty v spoločnosti

02.
Zbierajte informácie z akéhokoľvek digitálneho zdroja
03.

Spolupracujete na dokumentoch a projektoch s kolegami.

04.
Umožnite celej spoločnosti ťažiť z nazhromaždených dokumentov, odborníkov a informačných zdrojov
05.
Funkcia správy podnikového obsahu
06.

Správa digitálneho obsahu

Na správu dokumentov a CRM využíva systém, na ktorom je náš program založený, cez 60 000 firiem na svete. Niečo teda musí robiť dobre… Čo je to niečo, to si môžete sami vyskúšať hneď teraz!

Čo dokáže tento systém?

streamlinehq office sign document work office companies 48

Vyťažovanie dokumentov

poľahlivý nástroj OCR (optické rozpoznávanie znakov) na rozpoznávanie údajov na dokumentoch je ideálny na vyťažovanie faktúr a potvrdení, objednávok a podobných dokumentov. Vďaka tomuto modulu nemusíte využívať externú službu vyťažovanie, ale stále máte možnosť pripojiť vyťažené doklady k účtovnému systému. Všetky vyťažené dokumenty sa ukladajú na server.

streamline icon content paper

Evidencia dokladov

Umožnite zamestnancom jednoducho a efektívne spravovať a ukladať dokumenty, ako sú faktúry, zmluvy a iné dokumenty. Dokumenty možno tiež ľahko vyhľadávať a filtrovať podľa rôznych kritérií, ako je dátum, typ dokumentu alebo strana. Archiváciu dokumentov možno ľahko prepojiť s inými modulmi, ako je fakturácia alebo správa zmlúv, čo umožňuje lepšiu kontrolu nad dokumentmi a efektívnejšiu prácu.

streamline icon data file

Obeh firemných dokumentov

Dokumentový systém je plne integrovaný s funkciami Auto CRM|ERP, takže máte plnú kontrolu nad tým, kto môže dokument vidieť a zasahovať do neho. Pre každý dokument môžete mať informácie o jeho platnosti, kto ho vytvoril, kedy bol vytvorený, schválený, komentovaný a kto ho videl. 

streamline icon accounting invoice hand@48x48 1

Automatizácia faktúr

Automatické načítanie faktúr zo zberných e-mailov a skenerov umožňuje efektívne spracovanie firemných dokumentov bez nutnosti ručného prepisovania. Úplná integrácia s ostatnými subjektmi v systéme.  Obrat firemných dokumentov a pohodlné schvaľovanie vám uľahčí prácu s dokumentmi. Export do takmer akéhokoľvek účtovného systému a komunikácia s účtovníkmi umožní jednoduchú integráciu s existujúcimi systémami.

streamline icon content paper

Objednávky

Pohodlný a efektívny spôsob vytvárania objednávok. Nastavením prístupových práv môžete rozhodnúť, kto má právo vytvárať objednávky, upravovať ich obsah alebo ich len prezerať. Okrem toho je možné vytvárať nákupné objednávky s prepojením na ľubovoľný subjekt v systéme AutoCRM|ERP. Schválenie nákupnej objednávky umožňuje rýchlejšie spracovanie súvisiacej faktúry, čo znamená menej oneskorení pri fakturácii a lepšiu kontrolu nákladov.

streamline icon business deal

Riadenie zákaziek

Potrebujete efektívne spravovať zmluvy s dodávateľmi, zákazníkmi a spolupracovníkmi? Náš systém vám poskytuje lepšiu kontrolu nad vytváraním zmlúv, správou životného cyklu zmlúv, sledovaním ich plnenia a centralizovaným ukladaním. To všetko vám umožní efektívnejšie spravovať vaše zmluvy, čím získate lepšiu kontrolu nad nákladmi a rizikami.

call-center.svg

Call centrum

Využite v module aj call centrum, získavajte nových zákazníkov ľahšie a udržujete si vernosť existujúcich. AutoCRM|ERP je opensource systém, ktorý je možné prispôsobiť akejkoľvek spoločnosti, a tak sa môže uplatniť aj vo vašej spoločnosti. Prinesie Vám nástroje na automatizáciu a vylepšenie vašej telefónnej komunikácie.

streamlinehq business contract handshake sign business products 48

Reklamácie

Reklamácia pohodlne vo vnútri systému bez zbytočných chýb as reportmi. To zaisťuje AutoCRM|ERP, vďaka modulárnemu systému môžete systém reklamácií spracovať po svojom, nič Vám nebráni v tom spracovávať reklamácie v prehľadnom kanbane.

streamline icon send email

E-maily a datové schránky

Pripojením e-mailových a dátových schránok do systému sa zbavíte ďalších externých služieb. Prichádzajúce aj odchádzajúce správy možno preklikom okamžite odovzdať kompetentnej osobe do úloh a nestratiť tak prehľad o dianí. Správy sú dostupné priamo v systéme, nad schránkami je možné spravovať prístupové práva.

streamline icon graphic tablet

Úlohy

Využite možnosti úloh, môžu byť prepojené s akoukoľvek entitou. V kanban boarde je možné nastaviť akékoľvek stavy podľa Vašich potrieb, vytvoríte si tak svoj vlastný proces spracovávania. Automatické vytvorenie úlohy po splnení zadanej podmienky aj tvorenie úloh na klik nad entitami.

Kolik tento software na projektový management stojí

Cena pořízení programu se liší dle velikosti vaší firmy, jíž odpovídá také rozsah funkcí. Volit můžete mezi jednorázovým pořízením programu na vlastní servery a mezi cloudovým řešením s měsíčními platbami.

Ste stredná, veľká spoločnosť, korporácia alebo verejný sektor?

Cena za Low-Code AutoERP sa vždy určuje individuálne.

Štart AutoCRM – obsahuje kompletný CRM systém

Cena sa počíta od množstva dát v systéme a skladá sa z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Ako náš Customer Relationship Management systém hodnotia užívatelia

Kontakty

Fakturačné údaje:

Apertia Tech s.r.o.

Šlikova 549/4

Praha 6 – Břevnov

PSČ 16900

IČO: 27117758 DIČ: CZ27117758

C 97580 vedená u Městského soudu v Praze

Sídlo spoločnosti:

Apertia Tech s.r.o.

Matěje Koštíře 269

25088 Čelákovice

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.