CRM pre neziskovky

CRM systémy sú bežne využívané na podporu predajov a generáciu zisku. Naše špeciálne prispôsobené CRM pre neziskovky a zapísané spolky však výborne poslúžia práve ich potrebám. 

Presvedčte sa sami, že nie je na zahodenie.

iPhone2
laptop 1
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Prečo vôbec kupovať CRM pre neziskovky?

Hlavným cieľom CRM systémov všeobecne je zefektívnenie práce a posilnenie vzťahov nielen so zákazníkmi, ale aj s obchodnými partnermi, sponzormi, darcami, podporovateľmi av neposlednom rade aj s vlastnými zamestnancami.

Zo skvalitnenia takýchto vzťahov potom bude určite ťažiť každá organizácia, či už je jej primárnym cieľom zisk alebo nie.

Ak chcete

Potom o tom možno ešte neviete, ale chcete práve AutoCRM!
espo

Čo vám naše CRM pre neziskovky a spolky prinesie

database-connect

Centrálnu databázu

Údaje o jednotlivcoch aj organizáciách máte v jedinej databáze, kde nemusíte nič zložito vyhľadávať. Stačí pár kliknutí a všetky informácie, ktoré potrebujete, sa objavia pred vami.

Efektívnejšiu prácu so sponzormi

Segmentácia do skupín podľa zadaných kritérií a personalizovaná komunikácia založená na dátach. AutoCRM vám pomôže s náborom nových aj udržaním záujmu existujúcich sponzorov a darcov.

Vylepšený marketing

Jednoduchšie vedenie e-mailových kampaní, hromadnej korešpondencie aj ďalších marketingových aktivít pomôže dostať vaše meno do povedomia.

Praktickú analytiku

Dobré CRM dáta nielen zbiera, ale dokáže ich aj vyhodnocovať, dávať do súvislostí a vytvárať z nich reporty, ktoré napovedia, aká je doterajšia úspešnosť vašich snáh i kam sa oplatí napriať vašu činnosť nabudúce.

Jednoduchšie vedenie projektov a zbierok

Plánovanie, organizácia, riadenie, koordinácia a komunikácia naprieč celým konkrétnym projektom, charitatívnymi akciami či zbierkami budú, vďaka desiatkam funkcií, ktoré tento program ponúka, hračkou.

Integráciu s ďalšími programami

Pokiaľ už ste zvyknutí pracovať s niektorými programami, napríklad pre vedenie zbierok, účtovníctvo, komunikáciu a podobne, v rámci riešenia na mieru môžeme zaistiť ich prepojenie s vašim novým CRM.

CRM na mieru vašej organizácii

Malý spolok a veľká neziskovka mávajú často diametrálne odlišné „vízie a misie“; snahy aplikovať jedno unifikované riešenie na ich individuálne potreby sa míňa účinkom. Nášmu systému sa však nemusíte prispôsobovať. My ho prispôsobíme vám!

Systém AutoCRM pozostáva z nespočetných funkcií, ktoré v plnej šírke využije málokto. Preto u každého zákazníka počítame s implementáciou iba to, čo bude skutočne potrebovať. Samozrejme s možnosťou dodatočného pripojenia funkcií ďalších.

Aby sme mohli dodať riešenie, ktoré bude pasovať k tomu, kto ste a čo robíte, bude najlepšie všetko osobne prebrať. Už počas prvého rozhovoru často vykryštalizuje povaha funkcií, ktoré budete potrebovať. Začnime hľadať riešenie ešte dnes.

Ako naše CRM hodnotia jeho užívatelia

Pomôžeme Vám s výberom funkcií

Cena obstarania programu sa líši podľa veľkosti Vašej firmy a jej potrebám, ktorým zodpovedá aj rozsah funkcií. Zvoľte a objednajte si nezáväzne program, naši obchodní zástupcovia sa s Vami spoja a doladia s Vami obsah CRM.

FREE

Zadarmo

Po vyplnení údajov dostanete e-mailom prihlasovacie údaje.

VÝBER

od 20€*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
BASIC

85 €*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
STANDARD

210€*
/měsíc

Všetko z Basic
MAXI

340 €*
/měsíc

Všetko ze Standard

Prípadne môžeme vytvoriť výrobný systém na mieru

PREMIUM

Na mieru

Cena závisí od požiadaviek, pre predstavu o cenách si pozrite naše prípadové štúdie.

* Ceny sú uvedené bez DPH

Každý variant je možné upraviť na prianie.

Rozhodujte sa informovane – skúste najskôr demoverziu nášho systému po obmedzenú dobu zadarmo. Zistíte sami, či má všetko, čo potrebujete.

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.