Náš systém Vám zarába peniaze!
x
Ušetrite vďaka implementácii Open Source riešenie!
x

CRM pre neziskovky

CRM systémy sú bežne využívané na podporu predajov a generáciu zisku. Naše špeciálne prispôsobené CRM pre neziskovky a zapísané spolky však výborne poslúžia práve ich potrebám. 

Presvedčte sa sami, že nie je na zahodenie.

iPhone2
laptop 1
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Prečo vôbec kupovať CRM pre neziskovky?

Hlavným cieľom CRM systémov všeobecne je zefektívnenie práce a posilnenie vzťahov nielen so zákazníkmi, ale aj s obchodnými partnermi, sponzormi, darcami, podporovateľmi av neposlednom rade aj s vlastnými zamestnancami.

Zo skvalitnenia takýchto vzťahov potom bude určite ťažiť každá organizácia, či už je jej primárnym cieľom zisk alebo nie.

Ak chcete

Potom o tom možno ešte neviete, ale chcete práve AutoCRM!
espo

Čo vám naše CRM pre neziskovky a spolky prinesie

database-connect

Centrálnu databázu

Údaje o jednotlivcoch aj organizáciách máte v jedinej databáze, kde nemusíte nič zložito vyhľadávať. Stačí pár kliknutí a všetky informácie, ktoré potrebujete, sa objavia pred vami.

Efektívnejšiu prácu so sponzormi

Segmentácia do skupín podľa zadaných kritérií a personalizovaná komunikácia založená na dátach. AutoCRM vám pomôže s náborom nových aj udržaním záujmu existujúcich sponzorov a darcov.

Vylepšený marketing

Jednoduchšie vedenie e-mailových kampaní, hromadnej korešpondencie aj ďalších marketingových aktivít pomôže dostať vaše meno do povedomia.

Praktickú analytiku

Dobré CRM dáta nielen zbiera, ale dokáže ich aj vyhodnocovať, dávať do súvislostí a vytvárať z nich reporty, ktoré napovedia, aká je doterajšia úspešnosť vašich snáh i kam sa oplatí napriať vašu činnosť nabudúce.

Jednoduchšie vedenie projektov a zbierok

Plánovanie, organizácia, riadenie, koordinácia a komunikácia naprieč celým konkrétnym projektom, charitatívnymi akciami či zbierkami budú, vďaka desiatkam funkcií, ktoré tento program ponúka, hračkou.

Integráciu s ďalšími programami

Pokiaľ už ste zvyknutí pracovať s niektorými programami, napríklad pre vedenie zbierok, účtovníctvo, komunikáciu a podobne, v rámci riešenia na mieru môžeme zaistiť ich prepojenie s vašim novým CRM.

CRM na mieru vašej organizácii

Malý spolok a veľká neziskovka mávajú často diametrálne odlišné „vízie a misie“; snahy aplikovať jedno unifikované riešenie na ich individuálne potreby sa míňa účinkom. Nášmu systému sa však nemusíte prispôsobovať. My ho prispôsobíme vám!

Systém AutoCRM pozostáva z nespočetných funkcií, ktoré v plnej šírke využije málokto. Preto u každého zákazníka počítame s implementáciou iba to, čo bude skutočne potrebovať. Samozrejme s možnosťou dodatočného pripojenia funkcií ďalších.

Aby sme mohli dodať riešenie, ktoré bude pasovať k tomu, kto ste a čo robíte, bude najlepšie všetko osobne prebrať. Už počas prvého rozhovoru často vykryštalizuje povaha funkcií, ktoré budete potrebovať. Začnime hľadať riešenie ešte dnes.

Ako naše CRM hodnotia jeho užívatelia

Cenník

Vyberte si, čo je pre vás praktickejšie: cloud hosting bez starostí o prevádzku, alebo implementácia systému na vašich vlastných serveroch.

Ste stredná, veľká spoločnosť, korporácia alebo verejný sektor?

Cena za Low-Code AutoERP sa vždy určuje individuálne.

Štart AutoCRM – obsahuje kompletný CRM systém

Cena sa počíta od množstva dát v systéme a skladá sa z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Rozhodujte sa informovane – skúste najskôr demoverziu nášho systému po obmedzenú dobu zadarmo. Zistíte sami, či má všetko, čo potrebujete.

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.