Kompletný prehľad zákazníkov, dodávateľov a partnerov

Prepracovaný CRM systém do posledného detailu Vám umožní mať na jednom mieste všetky informácie vrátane e-mailovej komunikácie.

Budete mať kompletný prehľad nad svojimi zákazníkmi, dodávateľmi či partnermi. Všetko na jednom mieste.

autocrm project mobile
report

Čo všetko obsahuje tento prehľad zákazníkov, dodávateľov a partnerov:

potenciál

organizácia

kontakt

ponuky

dopytu

kalendár

call centrum

schôdzky

príležitosti

možnosť vytvoriť jednoducho nové entity

chat

automatizácia kdekoľvek v systéme

workflows

sklady

projektové riadenie

Vyskúšajte si, čo náš program v praxi vie. Uvidíte, ako ho môžete využiť na jednoduchšiu, prehľadnejšiu a účinnejšiu prácu s vašimi zákazníkmi, dodávateľmi či partnermi.

Výhody tohto českého Open Source CRM

Pasuje na mieru Vašej spoločnosti

Díky pestré škále funkcí i dodatečných pluginů najde tento systém využití prakticky v každém typu podnikání, které bere zákaznické a obchodní vztahy vážně.

Zjednodušuje vašu prácu

Prehľadný zber a kategorizácia dát a automatizácia úkonov, ktoré automatizovať idú. Maximálne zjednodušenie procesov vám umožní napriť svoj čas a energiu k ďalším dôležitým úlohám.

Upevňuje vaše vzťahy s klientmi a obchodnými partnermi

Všetky relevantné dáta o konkrétnom človeku či firme máte vďaka tomuto programu na dlani ako pomyselný ťahák. Vďaka tomu môžete svoju komunikáciu personalizovať, posilniť vzťah s existujúcim zákazníkom, alebo premeniť váhavcov na klientov.

Umožní prehľadnú segmentáciu kontaktov

Vyznať sa v často stovkách kontaktov je často problém – ale nie vtedy, keď máte po ruke náš firemný systém. Triedenie zákazníkov podľa individuálnych kritérií (vek, lokácie, predajný lievik atď.) vám umožní osloviť konkrétnu osobu z danej skupiny alebo viesť efektívnu komunikáciu s určitou skupinou ako celkom.

Systematické reporty

Podľa zadaného kľúča vám môže systém automaticky generovať pravidelné reporty. Zárobky, konverzie, návštevnosť, výkony a dochádzku zamestnancov a mnoho ďalšieho sleduje program za vás.

Jednoducho ho prepojíte s ďalšími systémami a službami

S pomocou API je možné tento slovenský CRM softvér ľahko prepojiť s množstvom ďalších užitočných služieb, ako sú Google kalendár, Leady alebo chatovací nástroj Mattermost.

Systém sa stáva vašim majetkom

A to aj s príslušnými kódmi. Keďže ide o open source CRM riešenie, môžete si platformu ľubovoľne prispôsobiť vašim konkrétnym potrebám.

Aké funkcie náš CRM s kompletným prehľadom zákazníkov, dodávateľov a partnerov ponúka?

Nezabudnite! Uvedený prehľad funkcií nie je zďaleka vyčerpávajúci. Tento slovenský CRM softvér je možné v rámci jeho implementácie doplniť o ľubovoľné ďalšie funkcie podľa potreby.
01. Automatizácia predajovKonverzia kontaktov na leady a príležitosti s prognózami vývoja. Management B2B vzťahov. Prehľadné vedenie všetkých kontaktov. To všetko vám umožní viesť vaše predaja efektívnejšie ako kedykoľvek predtým.
02. KalendáreVlastný kalendár tejto platformy je možné hladko synchronizovať s Google aj Outlook kalendárom. Zdieľajte svoje kalendáre s tímovými kolegami aj obchodnými partnermi. Rozosielajte automatizované pozvánky a upomienky. Plánujte svoje úlohy, schôdzky aj telefonáty s dokonalou presnosťou.
03. Projektové riadenieVšetko, čo je dnes k účinnému projektovému riadeniu potrebné, táto CRM platforma má. Kanban board, Ganttov diagram a ďalšie funkcie, ktoré vám uľahčia prípravu, monitoring aj vyhodnocovanie vašich projektov.
04. E-mailyPrepracovaný e-mailing je pilierom zákazníckych vzťahov. U AutoCRM nechýba nič, čo je na účinné vedenie vašich e-mailových korešpondencií a kampaní potrebné.
05. Klientska podporaReagujte pružne na zákaznícke otázky a pripomienky cez zákaznícky portál, ktorý je v programe zabudovaný.
06. ChatovanieAutoCRM je prepojený s chatovacím nástrojom Mattermost, ktorý spolu s ďalšími pridruženými funkciami zaistí vášmu podniku bezproblémovú internú aj externú komunikáciu.
07. Správa hovorovAutomatické vytáčanie, záznam a prepis hovorov a ich správa za využitia umelej inteligencie. S AutoCRM budete mať všetku vašu telefonickú komunikáciu pod palcom.
08. Správa zásobObjednávky, faktúry, cenové ponuky aj produktové zásoby. To všetko môžete prostredníctvom tohto programu jednoducho riadiť.
09. CRM marketingPlánovanie marketingových kampaní, stanovovanie cieľov, Web-to-Lead, hromadný e-mailový marketing alebo integrácia nástroja MailChimp. Váš marketingový tím získa v marketingovej automatizácii programu AutoCRM veľkú posilu.

A tým ešte nie je zoznam zďaleka na konci.

Pozrite sa na detailnejší zoznam funkcií, ktoré môže náš CRM systém ponúknuť.

Pomôžeme Vám s výberom funkcií

Cena obstarania programu sa líši podľa veľkosti Vašej firmy a jej potrebám, ktorým zodpovedá aj rozsah funkcií. Zvoľte a objednajte si nezáväzne program, naši obchodní zástupcovia sa s Vami spoja a doladia s Vami obsah CRM.

FREE

Zadarmo

Po vyplnení údajov dostanete e-mailom prihlasovacie údaje.

VÝBER

od 20€*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
BASIC

85 €*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
STANDARD

210€*
/měsíc

Všetko z Basic
MAXI

340 €*
/měsíc

Všetko ze Standard

Prípadne môžeme vytvoriť výrobný systém na mieru

PREMIUM

Na mieru

Cena závisí od požiadaviek, pre predstavu o cenách si pozrite naše prípadové štúdie.

* Ceny sú uvedené bez DPH

Každý variant je možné upraviť na prianie.

Ako náš Customer Relationship Management systém hodnotia užívatelia

Viac ako 50 000 firiem na svete využíva systém na riadenie projektov, dokumentov a vzťahov so zákazníkmi, dodávateľmi a odberateľmi na ktorom je náš program založený. Niečo teda musí robiť dobre… Čo je to niečo, to si môžete sami vyskúšať hneď teraz!

Kontakty

Fakturačné údaje:

Apertia Tech s.r.o.

Šlikova 549/4

Praha 6 – Břevnov

PSČ 16900

IČO: 27117758 DIČ: CZ27117758

C 97580 vedená u Městského soudu v Praze

Sídlo spoločnosti:

Apertia Tech s.r.o.

Matěje Koštíře 269

25088 Čelákovice

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.