Náš systém Vám zarába peniaze!
x
Ušetrite vďaka implementácii Open Source riešenie!
x

CRM pre bankovníctvo

Zvýšte produktivitu vašej banky či finančnej inštitúcie ako celku aj každého individuálneho bankára. Ponúknite bezkonkurenčnú starostlivosť vašim zákazníkom. A pracujte s vašimi dátami presnejšie a účinnejšie ako kedykoľvek predtým.
iPhone2
CRM bankovnictví
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Čo môže naša CRM pre bankovníctvo ponúknuť?

Moderné technológie spôsobujú, že sa banky a finančné inštitúcie presúvajú viac do digitálneho sveta. S uzatváraním kamenných pobočiek sa tak zvyšuje tlak na digitálne produkty na správu vašej firmy v odbore bankovníctva.
send-email-monitor

Reagujte bleskovo

Systém vás okamžite upozorní na najnovšie dopyty, zanechané kontakty, blížiace sa vypršanie zmlúv a ďalšie dôležité udalosti. Nenechajte vychladnúť potenciálne leady a reagujte okamžite na každú zmenu situácie.

Majte všetky dáta na jednom mieste

Spoľahnutím sa na jedinú centrálnu databázu môžete zaistiť, aby vaši zamestnanci mohli rýchlo nájsť všetky relevantné informácie o ktoromkoľvek klientovi, s ktorým sa zaoberajú bez toho, aby došlo k strate jeho času a času vášho klienta.

Segmentujte (nielen) svojich klientov

Individuálny prístup zaistí, že sa vaši klienti budú cítiť ošetrení a tiež zaistí, že žiadny z vašich e-mailov nebude vyhodený priamo do zložky „spam“. AutoCRM vám umožní segmentáciu vašich kontaktov podľa fázy marketingového lievika a pomôže vám identifikovať tie najlepšie príležitosti.

Plánujte lepšie

Organizujte svoje schôdzky, telefonáty a ďalšie úlohy a vždy sa nechajte včas upozorniť na blížiace sa termíny vďaka systému, ktorý si všetko pamätá za vás.

Merajte a analyzujte

Meranie aktivity a produktivity zamestnancov, vyhodnocovanie úspešnosti a neúspešnosti jednotlivých činností, analýza dát – to všetko bude s AutoCRM hračka.

Buďte v obraze

Údaje o vašich zákazníkoch, uskutočnených obchodoch, práce bankárov a mnohom ďalším podľa vášho zadania dokáže systém poskladať a automaticky vygenerovať do prehľadných reportov.

CRM na mieru, podľa potrieb

AutoCRM je modulárny systém s desiatkami funkcií uplatniteľných naprieč najrôznejšími odbormi. Pozrite si hlavné funkcie, ktoré systém ponúka, a zoznámte sa s každou z nich podrobnejšie.

Počítame samozrejme s tým, že nie všetky funkcie budete nutne v rámci vašej činnosti potrebovať. Obstaranie CRM pre bankovníctvo predpokladá individuálne riešenie, v rámci ktorého sa najskôr dohodneme na moduloch, ktoré si prajete vo svojom novom systéme mať. Následne potom zaistíme ich implementáciu k vašej úplnej spokojnosti.

Ak si prajete migrovať dáta z vášho súčasného systému či databázy, prípadne integrovať AutoCRM s niektorou z ďalších aplikácií, ktoré využívate, radi vám poskytneme patričnú asistenciu!

S obstaraním systému sa tento stáva vašim majetkom vrátane kódov; môžete si ho teda aj do budúcna prispôsobovať vašim aktuálnym požiadavkám.

CRM bankovnictví reporty
Poďme sa dohovoriť na CRM riešenie, ktoré bude ušité na mieru vašim potrebám v bankovníctve. Rezervujte si nezáväznú konzultáciu s nami hneď teraz kliknutím na tlačidlo nižšie!

Prajete si CRM pre bankovníctvo na cloude či vlastnom serveri?

Klienti si u nás môžu vyberať medzi jednorazovým obstaraním celého systému a jeho implementáciou na vlastných serveroch.

Okrem toho ponúkame variant cloud hostingu za mesačné poplatky. Nemusíte tak riešiť technické náležitosti, starať sa o inštaláciu a prevádzku servera – všetky funkcie systému sú vám okamžite a neustále k dispozícii.

autocrm project 768x483 1

Cenník oboch riešení je nasledovný:

Ste stredná, veľká spoločnosť, korporácia alebo verejný sektor?

Cena za Low-Code AutoERP sa vždy určuje individuálne.

Štart AutoCRM – obsahuje kompletný CRM systém

Cena sa počíta od množstva dát v systéme a skladá sa z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Vyskúšajte CRM pre odbor bankovníctva zadarmo

Aby ste mali pred zaobstaraním istotu, že vám naše CRM skutočne “sadne”, vyskúšajte si ho najskôr nanečisto po obmedzenú dobu, zoznámte sa s jeho funkciami a zistite, ako všetko funguje v praxi!

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.