ksporting laptop

Automatizovaný e-shop

Automatizovaný B2B a B2C e-shop a kompletne prepojený s AutoCRM a ERP

geocore mobil
ecg electro logo
00062512l pmq3so1aaebipbtc0vydae14siqemsvlu23srlzon8
etabaklogo 768x171 1
Screenshot 2021 05 15T210433.151
Acomware Logo Claim RGB
CZU logo
download 2021 06 04T144648.520
download 2021 06 04T120248.079
PremierClinicLogo

synchronizácia dát

app-window-multiple

více e-shopů v jedné instalaci

megaphone

pokročilé marketingové funkcie

family-home

všetko pod jednou strechou - jeden dodávateľ

staviame na celosvetovo najväčšom systéme

lock-shield

zaisťujeme maximálnu bezpečnosť dát

currency-euro-dollar-exchange

multijazyčný aj multimenový eshop s vlastnou administráciou

moderný design roku 2022

prepočítanie doprav z celého sveta

cloud-download

široké možnosti integrácie

Pod značkou WPDistro realizujeme špecializované E-Shopy napojené nielen na AutoCRM
ecg

S WPDistro sme sa pustili do neľahkej úlohy spustiť multijazyčný katalóg , ktorý bude zároveň pripravený stať sa vo vybraných krajinách e-shopom. Spoločnými silami, jasnou víziou, a predovšetkým vďaka Dávidovým odborným znalostiam, sme vytvorili sofistikované riešenie.

Martin Senfeld portret

Martin Šenfeld
ECG Electro

Chcel som systém, ktorý sa dá pravidelne aktualizovať a preto mi vydrží. Navyše grafika sa dá jednoducho meniť spredu stránok. Čo viac si vlastne priať od e-shopu? Nehovoriac o tom, že tých marketingových funkcií je tam fakt veľa na zvýšenie obratu. Som rád, že spolupracujem s Apertia, resp. WPDistro.cz

foto 1

Jaroslav Kozlík
Majiteľ Ksporting.cz

Čo bude vedieť Váš e-shop na WordPresse?

Všetky potrebné funkcie

Pri tvorbe e-shopu na WordPresse môžu byť cez pluginy zaistené akékoľvek funkcie. Zaistíme lokalizáciu a multijazyčnosť Vášho webu, podporu rôznych mien, možnosť výberu dopravy, napojíme web na platobné brány a čokoľvek ďalšie. Cez e-shop môžete publikovať články na sociálnych sieťach, môžete svojim zákazníkom posielať newslettery, sledovať dôležité štatistiky ai.

Snadná správa webu

E-shop na WordPresse je vybavený prehľadným užívateľským rozhraním, s ktorým zvládne pracovať každý. Môžete si v ňom ľahko upravovať a pridávať položky, upravovať textový aj grafický obsah, vytvárať články, pridávať ďalších užívateľov ai.

Navyše môžete kedykoľvek vďaka drag & drop systému v Elementore meniť jednoducho vzhľad a obsah aj sami.

Široké možnosti vzhľadu

Pre e-shop ponúka WordPress neobmedzené možnosti variantov vzhľadu. My pre Vás vytvoríme vzhľad na mieru, ktorý bude designovo aj farebne najlepšie vystihovať práve Váš byznys. Postaráme sa, aby bol Váš e-shop natoľko atraktívny, aby sa zákazníci rozhodli nakupovať práve u Vás. Vzhľad bude samozrejme plne responzívny. Tvoríme na Elementore čo zákazníkom zaisťuje kedykoľvek veľmi jednoducho zmeniť dizajn.

SEO

WordPress ponúka skvelé možnosti SEO nastavenia. Ľahko sa tu nastavia meta informácie, dôležité kľúčové slová, pridajú sa texty, nastaví sa správna štruktúra webu aj SSL certifikát a obsah bude optimalizovaný pre rýchle načítanie. Hotový eshop si vyhľadávače zamilujú as minimálnou námahou bude ľahké ho dostať medzi prvé pozície.

Bezpečnosť

Váš e-shop bude plne zabezpečený proti útokom zvonku vďaka nášmu hostingu, kde sa o e-shopy na postavené na WordPresse staráme. Všetky dáta užívateľov budú šifrované a môžeme nastaviť aj dvojfaktorové overovanie pre prihlasovanie do administrácie webu.

Najrýchlejšia možnosť rozvoja

Vďaka tomu, že je WordPress najväčší systém na svete, tak sa Vám už nestane, že čakáte na funkcionalitu 2-3 mesiace či dlhšie. Funkcia, ktorú potrebujete nasadiť, už najskôr potreboval niekto pred Vami a tak bude jednoduché a časovo nenáročné ju nasadiť aj na Vašom webe.


Vďaka svetovej komunite môžete mať všetky funkcionality, ktoré vidíte na zahraničných weboch.

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.