damska liga ntb

Web na mieru

Web samotný aj prepojený s AutoERP a CRM

huntastic mobil
ecg electro logo 1
00062512l pmq3so1aaebipbtc0vydae14siqemsvlu23srlzon8
etabaklogo 768x171 1
Screenshot 2021 05 15T210433.151
Acomware Logo Claim RGB
CZU logo 1
download 2021 06 04T144648.520 1
download 2021 06 04T120248.079
PremierClinicLogo
Sme odborníci na tvorbu webových stránok v prostredí WordPressu

Hľadáte profesionálne webové stránky? Existuje široká škála možností, ako takéto stránky vytvoriť. Avšak, existuje mnoho dôvodov, prečo preferovať využitie redakčného systému WordPress. Webové stránky by mali byť atraktívne, užívateľsky prívetivé, ľahko navigovateľné a zároveň ľahko spravovateľné. Zameriavame sa na prácu s WordPressom, pretože ponúka široké možnosti prispôsobenia a najkomplexnejšie riešenie, ktoré je v mnohých ohľadoch bezkonkurenčné.

SEO

Webové stránky budú vytvorené s plnou ohľaduplnosťou k vyhľadávačom a budú mať všetky potrebné prvky na dosiahnutie vysokých pozícií vo výsledkoch vyhľadávania. Zaistíme, že štruktúra webu bude správna, design bude responzívny a stránky sa budú rýchlo načítavať. Dôkladne sa postaráme o vyplnenie meta informácií, implementáciu SSL certifikátu, poskytnutie kvalitného textového obsahu a povolenie indexovania webu. Všetky tieto prvky sú nevyhnutné na optimalizáciu webu pre vyhľadávače.

UX a UI

Web bude navrhnutý tak, aby napĺňal potreby používateľov a bol plne zameraný na ich ciele. Vzhľadom aj funkciami bude zodpovedať týmto cieľom. Bude mať maximálnu prehľadnosť, aby každý ľahko našiel to, čo hľadá, a nebude zmätený zbytočnými informáciami alebo neprehľadným usporiadaním. Vďaka tomu, že dizajn bude úzko spätý s funkcionalitou webu, dosiahnete optimálne riešenie a používatelia sa na Váš web budú radi vracať.

Vzhľad

Pokiaľ má byť web úspešný, nie je možné vybrať jeho vzhľad len tak náhodne. Vzhľad webových stránok by mal byť profesionálny a ich tvorba je skutočným umením. Je Vám známe, že každá farba vyvoláva určité emócie? Chcete, aby Vaši klienti pocítili dôveru, silu, vzrušenie alebo napríklad nostalgiu? Naši grafici a dizajnéri veľmi dobre vedia, ako farby kombinovať a aký zvoliť design, aby dokázal upútať pozornosť a skvele sa hodil na zámer daného webu. Vytvoríme pre Vás originálne návrhy a spoločne s vami ich doladíme do konečnej podoby.

Funkcie

Sociálne siete, registrácia, online chat, odber noviniek, e-commerce, prepojenie s platobnými bránami, zákaznícky chat, hodnotenie, webová kalkulačka a mnoho ďalšieho. Bez ohľadu na to, aké funkcie si prajete na svojom webe mať, naši programátori Vám ich zaistia.

S WPDistro sme sa pustili do neľahkej úlohy spustiť multijazyčný katalóg , ktorý bude zároveň pripravený stať sa vo vybraných krajinách e-shopom. Spoločnými silami, jasnou víziou, a predovšetkým vďaka Dávidovým odborným znalostiam, sme vytvorili sofistikované riešenie.

Martin Senfeld portret

Martin Šenfeld
ECG Electro

Chcel som systém, ktorý sa dá pravidelne aktualizovať a preto mi vydrží. Navyše grafika sa dá jednoducho meniť spredu stránok. Čo viac si vlastne priať od e-shopu? Nehovoriac o tom, že tých marketingových funkcií je tam fakt veľa na zvýšenie obratu. Som rád, že spolupracujem s Apertia, resp. WPDistro.cz

foto 1

Jaroslav Kozlík
Majiteľ Ksporting.cz

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.