Hlavné funkcie nášho systému AutoCRM

Popis sa týka iba základných funkcií systému AutoCRM. Modelovanie a pridávanie ďalších entít v systéme je súčasťou implementácie.
desktop

Sofistikovaný systém CRM vám umožní mať všetky informácie vrátane e-mailovej komunikácie na jednom mieste.

Budete mať kompletný prehľad o svojich zákazníkoch, partneroch alebo dodávateľoch. Všetko na jednom mieste.

Správa dokumentov integrovaná v našom systéme, pripravená v plnej sile.

Dokumentový systém môže byť ako jednoduchý a môžete ho používať priamo v systéme, tak aj sofistikovanejší.

Záleží na tom, čo od systému očakávate. Všetko implementujeme na mieru vašim potrebám.

V systéme CRM nájdete aj systém na zasielanie noviniek, ktorý nahradí klasické nástroje na zasielanie noviniek.

Vďaka nemu presne vidíte, na ktoré produkty váš zákazník kliká, a ak ide o potenciálneho zákazníka, okamžite vidíte prehľad toho, čo s ním bolo doteraz komunikované.

AutoCRM má prepracovaný systém reportovania.

Z každého subjektu môžete vytvárať štatistiky a grafy. Každý používateľ má na svojom ovládacom paneli k dispozícii prehľady, ktoré sú pre neho relevantné.

Súčasťou CRM je skladový systém, ktorý vám umožní sledovať vaše sklady a ich pohyby. V kombinácii so systémom fakturácie máte k dispozícii kompletný proces nakládky a vykládky.

Skladový systém, ktorý pokrýva všetky vaše potreby.

zefektívnenie komunikácie medzi výrobnými pracovníkmi a pracovníkmi v procese objednávok (predajcovia, manažéri, skladníci).
A pracovať s údajmi presnejšie a efektívnejšie ako kedykoľvek predtým. Sprehľadnite celý výrobný proces.

Súčasťou open-source systému AutoCRM je aj kompletný systém fakturácie. Všetky informácie tak máte ľahko dohľadateľné priamo ku každému z vašich zákazníkov. Všetko je prehľadné, komplexné a jednoduché.

Navyše sa všetko dá prispôsobiť vašim špecifickým požiadavkám. Jednoducho v systéme NoCode AutoCRM.

V systéme CRM nájdete aj systém evidencie pracovného času a dochádzky, ktorý vám umožní sledovať pracovný čas vašich zamestnancov.

Umožní vám sledovať pracovný čas na účely splnenia legislatívnej povinnosti evidencie pracovného času, ako aj v rámci prísnejšieho kontrolného systému.

Takýto softvér je základným nástrojom pre každú spoločnosť, ktorá chce čo najlepšie využiť všetky oblasti svojej činnosti.
Ganttov diagram, kanbanboard, projektový manažment alebo entita pracovného zaťaženia sú ideálnymi nástrojmi na riadenie projektov.

Potrebujete firemný systém s prepracovaným províznym systémom, ktorý je zároveň prepojený s e-shopom?

Potrebujete, aby všetko spolu komunikovalo.

Systém so skladmi, provízny systém, sklady u jednotlivých obchodníkov, účtovný systém, tabuľky pre riadenie firmy a ďalšie.

Systém riadenia podniku AutoCRM sa stará aj o správu vašich dodávateľov. Tento systém môžete získať aj samostatne. Ale tým, že ho máte v našom systéme, je určite lepšie využiť jeho plný potenciál.

Systém na správu dodávateľov znižuje množstvo potrebných zdrojov a tiež potenciálne riziká.

AutoCRM je možné prepojiť aj s vaším eshopom, ktorý vám tiež môžeme vytvoriť.

Opäť ide o open-source platformu so širokou škálou hotových pluginov. Radi pre vás naprogramujeme nové funkcie na mieru.

PIM – Product Information Management je systém na správu všetkých informácií potrebných na marketing a predaj výrobkov alebo služieb prostredníctvom distribučných kanálov.
Zadané údaje, či už nahrané alebo zadané ručne, sa automaticky spracúvajú podľa vami nastavených pravidiel. Spracované údaje sa potom distribuujú nielen do vašich kanálov – e-shopu, porovnávačov, tabuliek…

Plánovanie podnikových zdrojov (ERP) je softvér, ktorý podniky používajú na riadenie každodenných obchodných činností, ako je nákup, skladovanie, fakturácia, riadenie projektov, riadenie rizík a dodržiavanie predpisov a operácie dodávateľského reťazca.

Tento integrovaný systém funguje ako podnikové centrum pre komplexné pracovné postupy a údaje a umožňuje prístup rôznym oddeleniam.

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.