CRM pre vzdelávanie

V súčasnej dobe možno na vzdelávacie inštitúcie pozerať ako na spoločnosti zamerané na človeka, ktoré sa venujú produkcii vysoko vzdelaných ľudí. Znie to obchodne, že? No, na tom nie je nič zvláštne, pretože dnešné vzdelanie je obchod ako žiadny iný. Tu sú vaši zákazníci vaši študenti a tovar, ktorý im poskytujete, nie je hmatateľným výrobkom alebo službami, ale znalosťami.

CRM pro vzdělávání
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Co může naše CRM pro vzdělávání nabídnout?

Přestože se vzdělání trochu liší od jiných podniků, jeho úspěch je také pevně spjat se spokojením zákazníka.

database-check

Dáta na jednom mieste

CRM platforma zlepšuje prácu celej organizácie a posilňuje vonkajšie vzťahy. Ide o výkonnú databázu, ktorá vašim zamestnancom umožňuje rýchly a bezproblémový prístup ku všetkým študentským dátam – vrátane údajov o súčasných a budúcich študentoch.

Lepšia komunikácia medzi oddeleniami

Zaisťuje účinnosť vzdelávacieho procesu na všetkých úrovniach. Uľahčuje výmenu informácií a podporuje spoluprácu a pomáha vám lepšie spravovať vaše vzdelávacie zariadenia.

information-desk-customer

Individualizácia študentov

Všetky informácie o potenciálnych a súčasných študentoch sú uložené v jedinom systéme, zjednodušuje proces sledovania činnosti študentov v priebehu ich štúdia a poskytuje zamestnancom možnosť ľahko a rýchlo kontaktovať každého študenta, keď to bude potrebné.

Analýza a reporting dát

AutoCRM softvér je užitočný pri zhromažďovaní a analýze informácií o práci vašich zamestnancov a študentov. Len s niekoľkými kliknutiami myši budú mať zamestnanci možnosť vidieť analytiku, ktorá je nevyhnutná nielen na hodnotenie vzdelávacích trendov, ale aj na definovanie silných a slabých stránok každého oddelenia.

Získajte viac študentov

V posledných rokoch sa znalosti stali jedným z najdôležitejších produktov, vďaka ktorým sa vzdelávanie stalo výnosným, aj keď skôr konkurencieschopným podnikom.

Takáto konštantná konkurencia pre nových študentov a zisky núti každú vzdelávaciu inštitúciu hľadať nové spôsoby, ako prilákať a udržať študentov, zlepšiť účinnosť a komunikáciu medzi katedrami a nájsť spôsoby, ako zabezpečiť financovanie.

Najlepší spôsob, ako to urobiť, je spoľahnúť sa na CRM systém.

Course Details2

Poďme sa dohodnúť na CRM riešení, ktoré bude ušité na mieru vašim potrebám vo vzdelávaní. Rezervujte si nezáväznú konzultáciu s nami hneď teraz kliknutím na tlačidlo nižšie!

Prajete si CRM pre vzdelávanie na cloude či vlastnom serveri?

Klienti si u nás môžu vyberať medzi jednorazovým obstaraním celého systému a jeho implementáciou na vlastných serveroch.

Okrem toho ponúkame variant cloud hostingu za mesačné poplatky. Nemusíte tak riešiť technické náležitosti, starať sa o inštaláciu a prevádzku servera – všetky funkcie systému sú vám okamžite a neustále k dispozícii.

autocrm project 768x483 1

Pomôžeme Vám s výberom funkcií

Cena obstarania programu sa líši podľa veľkosti Vašej firmy a jej potrebám, ktorým zodpovedá aj rozsah funkcií. Zvoľte a objednajte si nezáväzne program, naši obchodní zástupcovia sa s Vami spoja a doladia s Vami obsah CRM.

FREE

Zadarmo

Po vyplnení údajov dostanete e-mailom prihlasovacie údaje.

VÝBER

od 20€*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
BASIC

85 €*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
STANDARD

210€*
/měsíc

Všetko z Basic
MAXI

340 €*
/měsíc

Všetko ze Standard

Prípadne môžeme vytvoriť výrobný systém na mieru

PREMIUM

Na mieru

Cena závisí od požiadaviek, pre predstavu o cenách si pozrite naše prípadové štúdie.

* Ceny sú uvedené bez DPH

Každý variant je možné upraviť na prianie.

Vyskúšajte CRM pre odbor vzdelávania zadarmo

Aby ste mali pred zaobstaraním istotu, že vám naše CRM skutočne “sadne”, vyskúšajte si ho najskôr nanečisto po obmedzenú dobu, zoznámte sa s jeho funkciami a zistite, ako všetko funguje v praxi!

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.