Náš systém Vám zarába peniaze!
x
Ušetrite vďaka implementácii Open Source riešenie!
x

CRM pre vzdelávanie

V súčasnej dobe možno na vzdelávacie inštitúcie pozerať ako na spoločnosti zamerané na človeka, ktoré sa venujú produkcii vysoko vzdelaných ľudí. Znie to obchodne, že? No, na tom nie je nič zvláštne, pretože dnešné vzdelanie je obchod ako žiadny iný. Tu sú vaši zákazníci vaši študenti a tovar, ktorý im poskytujete, nie je hmatateľným výrobkom alebo službami, ale znalosťami.

CRM pro vzdělávání
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Co může naše CRM pro vzdělávání nabídnout?

Přestože se vzdělání trochu liší od jiných podniků, jeho úspěch je také pevně spjat se spokojením zákazníka.

database-check

Dáta na jednom mieste

CRM platforma zlepšuje prácu celej organizácie a posilňuje vonkajšie vzťahy. Ide o výkonnú databázu, ktorá vašim zamestnancom umožňuje rýchly a bezproblémový prístup ku všetkým študentským dátam – vrátane údajov o súčasných a budúcich študentoch.

Lepšia komunikácia medzi oddeleniami

Zaisťuje účinnosť vzdelávacieho procesu na všetkých úrovniach. Uľahčuje výmenu informácií a podporuje spoluprácu a pomáha vám lepšie spravovať vaše vzdelávacie zariadenia.

information-desk-customer

Individualizácia študentov

Všetky informácie o potenciálnych a súčasných študentoch sú uložené v jedinom systéme, zjednodušuje proces sledovania činnosti študentov v priebehu ich štúdia a poskytuje zamestnancom možnosť ľahko a rýchlo kontaktovať každého študenta, keď to bude potrebné.

Analýza a reporting dát

AutoCRM softvér je užitočný pri zhromažďovaní a analýze informácií o práci vašich zamestnancov a študentov. Len s niekoľkými kliknutiami myši budú mať zamestnanci možnosť vidieť analytiku, ktorá je nevyhnutná nielen na hodnotenie vzdelávacích trendov, ale aj na definovanie silných a slabých stránok každého oddelenia.

Získajte viac študentov

V posledných rokoch sa znalosti stali jedným z najdôležitejších produktov, vďaka ktorým sa vzdelávanie stalo výnosným, aj keď skôr konkurencieschopným podnikom.

Takáto konštantná konkurencia pre nových študentov a zisky núti každú vzdelávaciu inštitúciu hľadať nové spôsoby, ako prilákať a udržať študentov, zlepšiť účinnosť a komunikáciu medzi katedrami a nájsť spôsoby, ako zabezpečiť financovanie.

Najlepší spôsob, ako to urobiť, je spoľahnúť sa na CRM systém.

Course Details2

Poďme sa dohodnúť na CRM riešení, ktoré bude ušité na mieru vašim potrebám vo vzdelávaní. Rezervujte si nezáväznú konzultáciu s nami hneď teraz kliknutím na tlačidlo nižšie!

Prajete si CRM pre vzdelávanie na cloude či vlastnom serveri?

Klienti si u nás môžu vyberať medzi jednorazovým obstaraním celého systému a jeho implementáciou na vlastných serveroch.

Okrem toho ponúkame variant cloud hostingu za mesačné poplatky. Nemusíte tak riešiť technické náležitosti, starať sa o inštaláciu a prevádzku servera – všetky funkcie systému sú vám okamžite a neustále k dispozícii.

autocrm project 768x483 1

Cenník oboch riešení je nasledujúci:

Ste stredná, veľká spoločnosť, korporácia alebo verejný sektor?

Cena za Low-Code AutoERP sa vždy určuje individuálne.

Štart AutoCRM – obsahuje kompletný CRM systém

Cena sa počíta od množstva dát v systéme a skladá sa z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Vyskúšajte CRM pre odbor vzdelávania zadarmo

Aby ste mali pred zaobstaraním istotu, že vám naše CRM skutočne “sadne”, vyskúšajte si ho najskôr nanečisto po obmedzenú dobu, zoznámte sa s jeho funkciami a zistite, ako všetko funguje v praxi!

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.