Náš systém Vám vydělává peníze!
x
Ušetřete díky implementaci Open Source řešení!
x

Výrobný systém

Zefektívnite komunikáciu medzi pracovníkmi výroby a pracovníkmi procesu zákazky (obchodníci, manažéri, skladníci).
A pracujte s vašimi dátami presnejšie a účinnejšie ako kedykoľvek predtým.

iPhone2
vyroba 1
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Výrobný systém vo všeobecnosti

Výrobný systém je softvér alebo aplikácia, ktorá poskytuje komplexný pohľad na výrobný proces a výrobné zdroje. Umožňuje monitorovanie výrobného procesu, optimalizáciu operácií a plánovanie výroby. Výrobný program nahrádza manuálne záznamy a uľahčuje riadenie výrobných úloh a zdrojov.

Výrobné informačné systémy môžu byť prepojené s inými interne používanými aplikáciami, ako sú napríklad skladové systémy alebo fakturácia. To umožňuje koordináciu výrobného procesu so zásobovaním surovinami a riadením zásob. Pracovníci výroby dostávajú aktuálne informácie o stave výroby a dodávkach surovín.

Čo môže naša CRM na výrobu ponúknuť?

database-check

Katalógy a databázy

Vytváranie katalógov produktov a databáz s informáciami o vašich zákazníkoch a partneroch. Kompletné prehľady, prepojené entity, vypočítané polia alebo priamo prepojený skladový systém.

Komunikácia

Vytvára bezproblémovú komunikáciu medzi všetkými oddeleniami. Môžete používať metódy riadenia projektov, ako sú napríklad kanban boardy alebo zabudovaný chat Mattermost. Môžete tiež zlepšiť procesy komunikácie so zákazníkmi pomocou CRM.

information-desk-customer

Zákazníci

Analýza správania zákazníkov a histórie objednávok. Pomôže vám vymyslieť potenciálne zaujímavé ponuky pre zákazníkov

Analýza výrobného procesu

Grafy a prehľady pre prehľad o dostupnosti surovín, zmenách výrobných a exportných cien.

single-neutral-actions-process

Prehľad o procese výroby

Metódy sledovania všetkých procesov, aby sa manažment mohol kedykoľvek pozrieť, v akom štádiu je výroba budúceho tovaru. Pracovníci výroby majú vďaka výrobnému systému aktuálne informácie o stave výroby vrátane informácií o dostupnosti surovín, plánovaní a prípadných problémoch.

database-connect

Dáta v bezpečí

Vaše dáta sú u nás v bezpečí, ale ponúkame aj možnosť hosťovania systému na Vami zvolenom serveri. V oboch prípadoch máte prehľad o tom, kto k dátam pristupuje.

Marketing

Monitoruje marketingovú stratégiu spoločnosti a analyzuje jej účinnosť. Ponúkame už pripojené open source systémy, ale môžeme pripojiť aj váš obľúbený.

warehouse-packages

Riziká produktov

Vyzdvihuje vaše najúspešnejšie predaje a vyberá vaše najziskovejšie produkty. Sleduje ich cestu výrobným procesom. Dobre nastavený systém pomáha sledovať normy, kvalitu alebo potrebnú dokumentáciu.

ERP prispôsobený vašim výrobným potrebám

AutoCRM|ERP bude skvelým parťákom vašich moderných strojov a taktiež zamestnancov.

AutoCRM|ERP na výrobu kopíruje Váš výrobný proces. Umožňuje viac skladov (pre suroviny a pre výrobky) a prácu s nimi. Po importe či naklikaní Vašich výrobkov a komponentov je možné na kľučku vyrobiť produkt. Tento proces je rovnako ako mnoho ďalších automatizovaný a odoberie položky potrebné na výrobu zo skladu surovín.

V systéme sú predpripravené grafy a prehľady pre históriu výrobnej a predajnej ceny a históriu samotnej výroby. Mnohé ďalšie reporty si môžete nastaviť sami, zložitejšie reporty Vám samozrejme nastavia naši programátori.

S výrobným systémom môžete udržiavať poriadok aj v kooperačnej výrobe výrobkov. Systém podporuje hlavné výhody kooperačnej výroby a umožňuje ju pozorne sledovať a jednoducho riadiť.

vyroba 2

Dohodneme sa na výrobnom systéme, ktorý bude prispôsobený vašim potrebám. Objednajte si u nás nezáväznú konzultáciu kliknutím na tlačidlo nižšie!

Chcete produkčný systém v cloude alebo na vlastnom serveri?

Klienti si u nás môžu vyberať medzi jednorazovým obstaraním celého systému a jeho implementáciou na vlastných serveroch.

Okrem toho ponúkame variant cloud hostingu za mesačné poplatky. Nemusíte tak riešiť technické náležitosti, starať sa o inštaláciu a prevádzku servera – všetky funkcie systému sú vám okamžite a neustále k dispozícii.

vyroba 3

Ako hodnotia náš systém CRM používatelia

Vyskúšajte ERP pre výrobu zadarmo

Aby ste mali pred zaobstaraním istotu, že vám naše ERP skutočne “sadne”, vyskúšajte si ho najskôr nanečisto po obmedzenú dobu, zoznámte sa s jeho funkciami a zistite, ako všetko funguje v praxi!

Pomôžeme Vám s výberom funkcií

Cena obstarania programu sa líši podľa veľkosti Vašej firmy a jej potrebám, ktorým zodpovedá aj rozsah funkcií. Zvoľte a objednajte si nezáväzne program, naši obchodní zástupcovia sa s Vami spoja a doladia s Vami obsah CRM.

FREE

Zadarmo

Po vyplnení údajov dostanete e-mailom prihlasovacie údaje.

VÝBER

od 20€*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
BASIC

85 €*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
STANDARD

210€*
/měsíc

Všetko z Basic
MAXI

340 €*
/měsíc

Všetko ze Standard

Prípadne môžeme vytvoriť výrobný systém na mieru

PREMIUM

Na mieru

Cena závisí od požiadaviek, pre predstavu o cenách si pozrite naše prípadové štúdie.

* Ceny sú uvedené bez DPH

Každý variant je možné upraviť na prianie.

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.