Skladový systém

AutoCRM nie je iba CRM. Je v ňom aj skladový systém, vďaka ktorému máte prehľad o Vašich skladoch a ich pohybe. V kombinácii s fakturačným systémom potom máte kompletné naskladňovanie a vykladňovanie.

Vyskúšajte a uvidíte, že s naším AutoCRM môžete riadiť kompletne celú firmu.

Skladový systém, ktorý pokryje všetky vaše potreby.

skladovy system3
natural protein logo
vfd
pv service2 1
ABISUN rgb 461x82 1
dum bylinek klasik 1

Skladový systém vo všeobecnosti

Skladový systém je softvér, ktorý poskytuje komplexný prehľad o zásobách a pohybe tovaru. Pre mnohé spoločnosti prichádza do úvahy vtedy, keď už tabuľky v programe Excel nestačia. Uľahčuje všetky činnosti súvisiace so skladom, sledovaním zisku, inventarizáciou a skladovaním. Môže byť prepojený s fakturačným systémom, výrobným systémom alebo e-shopom, čo umožňuje získať aktuálne informácie o predaji a dostupnosti výrobkov.

Existuje niekoľko foriem softvéru na riadenie skladu. Cloudová webová aplikácia ponúka online aj offline prístup a je kompatibilná s mobilnými zariadeniami. Ďalšou možnosťou je vývoj mobilnej aplikácie, ktorá ďalej zjednodušuje a uľahčuje používanie systému.

Medzi funkcie nášho programu patria:

Sklady

Prehľad poskytuje kompletné informácie o dostupných skladových priestoroch a umožňuje plánovať a riadiť skladové operácie s maximálnou efektívnosťou.

Produkty

Úplný zoznam všetkých produktov, ktoré môžu byť v rôznych kategóriách a podkategóriách. Kartu produktov si môžete prispôsobiť podľa potrieb vašej spoločnosti. Spravujte toľko typov výrobkov, koľko potrebujete.

warehouse-cart-packages-2

Skladové pohyby

Efektívne riadenie skladových tokov, umiestnenie tovaru a presný prehľad o stave zásob v sklade. Samozrejmosťou sú aj príjemky, výdajky a pohyby na sklade.

Dodávatelia

Úplný zoznam všetkých dodávateľov. Tento zoznam je možné obohatiť filtrovaním podľa vašich špecifikácií. Skontrolujte dodávky, zobrazte si ich históriu a predvídajte sezónne výpadky dodávateľov.

products-gifts

Výrobcovia

Zoznam všetkých výrobcov výrobkov, ktoré predávate. Pre každého výrobcu budete mať k dispozícii všetky potrebné položky od názvu až po adresy zobrazené na mape alebo históriu hovorov. Dokonca aj v rámci vašej spoločnosti.

products-give-purse

Inventarizácia

Zjednodušte si inventár. Vytvárajte vlastné inventárne doklady pomocou čítačiek čiarových kódov/QR kódov prepojených so systémom.

monitor-www

E-shop

Skladový systém prepojený s vaším e-shopom. Automatizácia procesov medzi systémom a e-shopom. Máte viacero e-shopov? V skladovom systéme budete mať svoje prehľady na jednom mieste.

single-neutral-phone-book

Práva a roly

Každý zamestnanec má v systéme svoje vlastné kompetencie a podľa toho aj práva na prístup k rôznym údajom a ich vymazávanie. Práva je možné nastaviť aj pre tímy.

Reporty

Správy vám nielenže umožnia prehľadne prezentovať históriu, ale pomôžu vám aj pri vytváraní prognóz. Môžete si vytvoriť vlastné zostavy, a to aj z vlastných entít.

settings-user

Automatizácia

Digitalizácia skladového hospodárstva do systému WMS a automatizácia mnohých procesov zabezpečí minimalizáciu chýb pri externom a internom pohybe tovaru. Stačí naplniť systém údajmi a nastaviť procesy a algoritmy sa postarajú o zvyšok.

Vyskúšajte si, čo náš program v praxi vie.

Samozrejmosťou je, že všetky entity sú prepojené ako s fakturačným systémom, tak aj s kompletným AutoCRM.

V AutoCRM si môžete kedykoľvek vybrať akú funkcionalitu ešte navyše potrebujete a v systéme ju buď sami veľmi rýchlo vytvoríte alebo Vám s tým pomôžu naši technici.

AutoCRM je modelér, ktorý rastie s Vašou spoločnosťou.

Prečo využiť skladový systém?

Tento systém používa viac ako 60 000 spoločností na celom svete.

Ako náš CRM systém hodnotia užívatelia

Případové studie skladových systémů

Pomôžeme Vám s výberom funkcií

Cena obstarania programu sa líši podľa veľkosti Vašej firmy a jej potrebám, ktorým zodpovedá aj rozsah funkcií. Zvoľte a objednajte si nezáväzne program, naši obchodní zástupcovia sa s Vami spoja a doladia s Vami obsah CRM.

FREE

Zadarmo

Po vyplnení údajov dostanete e-mailom prihlasovacie údaje.

VÝBER

od 20€*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
BASIC

85 €*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
STANDARD

210€*
/měsíc

Všetko z Basic
MAXI

340 €*
/měsíc

Všetko ze Standard

Prípadne môžeme vytvoriť výrobný systém na mieru

PREMIUM

Na mieru

Cena závisí od požiadaviek, pre predstavu o cenách si pozrite naše prípadové štúdie.

* Ceny sú uvedené bez DPH

Každý variant je možné upraviť na prianie.

Kontakty

Fakturačné údaje:

Apertia Tech s.r.o.

Šlikova 549/4

Praha 6 – Břevnov

PSČ 16900

IČO: 27117758 DIČ: CZ27117758

C 97580 vedená u Městského soudu v Praze

Sídlo spoločnosti:

Apertia Tech s.r.o.

Matěje Koštíře 269

25088 Čelákovice

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.