Znalostná báza v CRM

Nerobte kompromisy, chcete to najlepšie. VŠETKO V JEDNOM!

Tento systém CRM by nemal zostať mimo vášho podnikania.

Dátový modeler, ktorý rastie spolu s vašou spoločnosťou.

autocrm
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo SVS 300x146 1
dobrst
Klahoss logo
natural protein logo
Screenshot 2023 02 05T182418.112
vfd
pv service2 1
empl logo e1550234112216 1
dum bylinek klasik 1

Znalostná báza

Pojem znalostná báza (anglicky Knowledge base), známy aj ako báza znalostí, je kľúčovou súčasťou expertných systémov zameraných na ukladanie, zachytávanie a využívanie znalostí. Zahŕňa širokú škálu aspektov vrátane technických riešení na správu a využívanie znalostí, prevádzku expertných systémov, získavanie znalostí od expertov a obchodné procesy spojené so správou znalostí. Ide o centralizované úložisko informácií, ktoré môže slúžiť ako verejná knižnica, databáza informácií špecifických pre jednotlivé aplikácie alebo online zdroj na šírenie informácií prostredníctvom internetu. Znalostná databáza sa používa na optimalizáciu zberu, organizácie a vyhľadávania informácií pre organizácie aj verejnosť. 

Funkcie databázy znalostí v AutoCRM

attachment

Podpora príloh

Každý článok v databáze znalostí môže obsahovať prílohy vo formátoch, ktoré povolíte. Môžete pridávať textové dokumenty, súbory vo formáte .pdf, výkresy alebo fotografie.

Kategorizácia

Vytvorte prehľadný zoznam kategórií, do ktorých sa články vkladajú. Tým sa celá znalostná databáza stane pre nováčikov prehľadnejšou a rýchlejšou.

cog-double-1

Propojenie k systému

Potrebujete znalostnú bázu o konkrétnom klientovi alebo jeho odvetví? Ak ju máte vo svojom systéme, každý subjekt môže byť prepojený s databázou a mať rýchly prístup k potrebným údajom.

single-neutral-actions-process

Prístupové práva

Roly a prístupové práva sú súčasťou celého systému AutoCRM, takže ich môžete používať aj v entite znalostnej databázy. Tým sa zabezpečí, že každý zamestnanec bude mať jednoznačný prístup len k tým údajom, ktoré potrebuje.

Systém sa stáva vaším majetkom

A to vrátane príslušných kódov. Keďže ide o riešenie ERP s otvoreným zdrojovým kódom, môžete si platformu voľne prispôsobiť svojim špecifickým potrebám. A nemusíte sa obávať o svoje údaje.

Ako hodnotia náš systém CRM používatelia

Zníženie nákladov na získanie a konverziu zákazníkov. Zefektívnite internú a externú komunikáciu vo vašej firme.

Plánujte a spravujte svoje úlohy, stretnutia a záležitosti s presnosťou švajčiarskych hodiniek.

Náš systém ponúka mnoho ďalších funkcií

Nezabudnite! Vyššie uvedený zoznam funkcií nie je ani zďaleka úplný. Tento český softvér CRM je možné podľa potreby doplniť o ďalšie funkcie.

01. Automatizácia predaja

Premena kontaktov na potenciálnych zákazníkov a príležitosti s prognózami vývoja. Riadenie vzťahov B2B. Prehľadná správa všetkých kontaktov. To všetko vám umožní riadiť predaj efektívnejšie ako kedykoľvek predtým.

02. Kalendáre

Vlastný kalendár platformy sa môže bezproblémovo synchronizovať s kalendármi Google aj Outlook. Zdieľajte svoje kalendáre so spolupracovníkmi a obchodnými partnermi. Odosielajte automatické pozvánky a pripomenutia. Naplánujte si úlohy, stretnutia a telefonáty s dokonalou presnosťou.

03. Riadenie projektů

Táto platforma ERP má všetko, čo dnes potrebujete na efektívne riadenie projektov. Kanban board, Ganttov diagram a ďalšie funkcie, ktoré uľahčujú prípravu, monitorovanie a vyhodnocovanie projektov.

04. E-maily

Sofistikovaný e-mailing je pilierom vzťahov so zákazníkmi. AutoERP má všetko, čo potrebujete na efektívnu správu e-mailovej korešpondencie a kampaní.

05. Klientska podpora

Flexibilne reagujte na otázky a pripomienky zákazníkov prostredníctvom zákazníckeho portálu integrovaného do softvéru.

06. Chatovanie

AutoERP je integrovaný s chatovacím nástrojom Mattermost, ktorý spolu s ďalšími súvisiacimi funkciami zabezpečí bezproblémovú internú a externú komunikáciu vašej firmy.

07. Nahrávanie hovorov

Automatické vytáčanie, nahrávanie a prepis hovorov a ich správa za využitia umelej inteligencie. Všetko prehľadne usporiadané podľa požiadaviek. S AutoERP budete mať všetku vašu telefonickú komunikáciu pod palcom.

08. Správa zásob

Objednávky, faktúry, cenové ponuky aj produktové zásoby. To všetko môžete prostredníctvom tohto programu jednoducho riadiť.

09. VMS

Znížte riziko narušenia dodávateľského reťazca.

Systém riadenia dodávateľov Vám poskytne efektívne riadenie vzťahov s dodávateľmi, vrátane komunikácie, plánovania a riadenia dodávok, fakturácie, správy rizík, sledovania kvality dodávok a platobných termínov.

10. Skladový systém

ERP obsahuje skladový systém, vďaka ktorému máte prehľad o Vašich skladoch a ich pohybe. V kombinácii s fakturačným systémom potom máte kompletné naskladňovanie a vyskladňovanie.

Skladový systém, ktorý pokryje všetky vaše potreby.

08. Výrobný systém

Zefektívnite komunikáciu medzi pracovníkmi výroby a pracovníkmi procesu zákazky (obchodníci, manažéri, skladníci).
A pracujte s vašimi dátami presnejšie a účinnejšie ako kedykoľvek predtým.

09. ERP marketing

Plánovanie marketingových kampaní, stanovovanie cieľov, Web-to-Lead, hromadný e-mailový marketing alebo integrácia nástroja MailChimp. Váš marketingový tím získa v marketingovej automatizácii programu AutoERP veľkú posilu.

A tým ešte nie je zoznam zďaleka na konci.

Pozrite sa na detailnejší zoznam funkcií, ktoré môže náš ERP systém ponúknuť.

Prípadové štúdie

Cenník CRM programu

Ceny sa líšia podľa veľkosti vašej spoločnosti aj podľa toho, či zvolíte hosting v cloude s mesačnými poplatkami, alebo jednorazovú implementáciu na vašich vlastných serveroch. Vždy máte tiež možnosť nezáväzného odskúšania demoverzie programu.

Ste stredná, veľká firma, korporácia alebo verejný sektor?

Cena za NoCode AutoCRM je vždy riešená individuálne.

Aké moduly môžete využiť?

Cena sa skladá z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Kontaktujte nás ohľadom ERP

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.