Náš systém Vám zarába peniaze!
x
Ušetrite vďaka implementácii Open Source riešenie!
x

CRM pre zdravotníctvo

Najvyššou prioritou poskytovateľov zdravotnej starostlivosti je vynikajúca kvalita starostlivosti, ktorú pacienti dostávajú. Rovnako ako u iných podnikov však existuje mnoho faktorov, medzi ktoré patrí znižovanie rizík a znižovanie nákladov.

CRM je nákladovo najefektívnejší spôsob, ako zlepšiť výkon vašej zdravotníckej organizácie.

iPhone2
Healthcare Patient2
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Čo môže naše CRM pre zdravotníctvo ponúknuť?

Zdravie a bezpečie pacintov je vždy na prvom mieste, vďaka moderným technológiám udržíte poriadok a prehľad o svojich pacientoch veľmi jednoducho.

Monitoring

Monitorujte a ukladajte informácie o vašom pacientovi a organizácii, umožníte tým bezproblémovú integráciu, zvýšenú produktivitu a väčšiu spokojnosť pacienta bez toho, aby spôsobovalo ďalší tlak na váš rozpočet.

database-check

Všetky dáta na jednom mieste

Proces prijatia pacienta na liečbu je spojený s radom rôznych fáz – príjem, plánovanie liečby, zotavenie a ďalšie. Systém CRM vám poskytuje centralizované dátové úložisko, ku ktorému majú ľahko prístup vaši lekári, sestry a administrátori.

Automatizácia

Automatizáciou najkritickejších procesov a koordináciou vašich tímov môže CRM systém výrazne zlepšiť kvalitu starostlivosti o pacienta, ktorú poskytujete, čo vedie k zvýšenej spokojnosti pacientov.

Pracovné postupy

Okrem toho môžete vytvárať prispôsobené pracovné postupy a automatizovať všetky vaše opatrovateľské činnosti, čo zase vedie k lepším výsledkom pacienta, k zvýšeniu produktivity a zvýšenej účinnosti a nižším nákladom.

love-heart-hands-hold

Zvýšte spokojnosť

Ukázalo sa, že automatizácia a centralizácia údajov v CRM už viedla k nižším rizikám pri readmisii, lepšiemu proaktívnemu riadeniu a cieleniu, lepšej prevencii a zmierňovaniu zdravotných chýb a oveľa viac, čo všetko prispieva k vyššej spokojnosti pacientov a nižšie organizačné náklady.

CRM na mieru, podľa potrieb

AutoCRM je modulárny systém s desiatkami funkcií uplatniteľných naprieč najrôznejšími odbormi. Pozrite si hlavné funkcie, ktoré systém ponúka, a zoznámte sa s každou z nich podrobnejšie.

Počítame samozrejme s tým, že nie všetky funkcie budete nutne v rámci vašej činnosti potrebovať. Obstaranie CRM pre zdravotníctvo predpokladá individuálne riešenie, v rámci ktorého sa najskôr dohodneme na moduloch, ktoré si prajete vo svojom novom systéme mať. Následne potom zaistíme ich implementáciu k vašej úplnej spokojnosti.

Ak si prajete migrovať dáta z vášho súčasného systému či databázy, prípadne integrovať AutoCRM s niektorou z ďalších aplikácií, ktoré využívate, radi vám poskytneme patričnú asistenciu!

S obstaraním systému sa tento stáva vašim majetkom vrátane kódov; môžete si ho teda aj do budúcna prispôsobovať vašim aktuálnym požiadavkám.

Healthcare Appointments2

Poďme sa dohovoriť na CRM riešenie, ktoré bude ušité na mieru vašim potrebám v zdravotníctve . Rezervujte si nezáväznú konzultáciu s nami hneď teraz kliknutím na tlačidlo nižšie!

Prajete si CRM pre zdravotníctvo na cloude či vlastnom serveri?

Klienti si u nás môžu vyberať medzi jednorazovým obstaraním celého systému a jeho implementáciou na vlastných serveroch.

Okrem toho ponúkame variant cloud hostingu za mesačné poplatky. Nemusíte tak riešiť technické náležitosti, starať sa o inštaláciu a prevádzku servera – všetky funkcie systému sú vám okamžite a neustále k dispozícii.

autocrm project 768x483 1

Cenník oboch riešení je nasledujúci:

Ste živnostník, malá firma?

Štart AutoCRM – obsahuje kompletný CRM systém

mesačná platba: 80 €

jednorazová platba za implementáciu systému: 400 €

Cena sa počíta od množstva dát v systéme a skladá sa z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Ste stredná, veľká firma, korporácia alebo verejný sektor?

Cena za NoCode AutoCRM je vždy riešená individuálne.

Aké moduly môžete využiť?

Cena sa skladá z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Vyskúšajte CRM pre odbor zdravotníctva zadarmo

Aby ste mali pred zaobstaraním istotu, že vám naše CRM skutočne “sadne”, vyskúšajte si ho najskôr nanečisto po obmedzenú dobu, zoznámte sa s jeho funkciami a zistite, ako všetko funguje v praxi!

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.