CRM pre stredné firmy

Využite všetky výhody špičkového Opensource CRM pre stredné firmy. Vylepšite svoje pracovné postupy, automatizujte stereotypné úlohy a budujte pevné vzťahy s klientmi i obchodnými partnermi.

iPhone2
laptop 1

CRM pre stredné firmy toho ponúka skutočne veľa

Nielen stredne veľké firmy, ale firmy prakticky akejkoľvek veľkosti môžu vyťažiť z nášho CRM maximum k svojmu prospechu.

Robustná základňa funkcií, ktoré pomôžu efektívnejšie viesť váš biznis. K tomu ďalšie modulárne pluginy, ktoré môžu túto základňu ľubovoľne dopĺňať podľa potreby.

Úspora času a energie vďaka automatizovaniu úkonov ako sú e-mailing, vytáčanie hovorov, reporting a mnoho ďalšieho. To všetko vám uvoľňuje ruky na inú potrebnú prácu.

Intuitívne ovládanie. S programom sa naučíte pracovať veľmi rýchlo; z jeho výhod sa budete tešiť neobmedzene dlho.

Dôraz na efektívnu kategorizáciu a triedenie dát, ktorá vám umožní individualizovať vašu komunikáciu smerom ku klientom aj B2B partnerom.

Možnosť prepojiť AutoCRM s inými službami (napr. Google Calendar, Office 365, Outlook ai.) prostredníctvom rozhrania API.

Systém zaobstaráte aj s kódmi, môžete ho teda naďalej upravovať a prispôsobovať tomu, čo vaša firma konkrétne potrebuje.

CRM do firmy strednej veľkosti - až 15 zamestnancov

Naša základná ponuka CRM pre stredné firmy sa mierne líši od ponuky pre malé firmy a veľké spoločnosti. Súčasťou balíčka pre stredné firmy nie sú niektoré z funkcií, ktoré stredne veľké firmy obvykle nevyužívajú alebo ich využívajú len zriedka.

 

Neznamená to však, že sa s takýmito funkciami musíte rozlúčiť. Kladieme dôraz na riešenie na mieru. Pokiaľ sa teda vašej firme vyplatia aj funkcie vhodné skôr pre veľké spoločnosti, môžu byť do vášho CRM balíčka implementované tiež.

 

Spektrum funkcií, ktoré AutoCRM ponúka, zahŕňa okrem iného:

01. Projektové riadenieKanban board, Ganttov diagram a ďalšie funkcie, uľahčujúce vedenie projektov. Bežná súčasť balíčka pre veľké firmy, ktorá nemusí byť odoprená ani stredným firmám ale .
02. Zautomatizovanie predajov Jednoduchšia konverzia vďaka lepšej správe kontaktov a ich dát, automatickému vyhodnocovaniu predajných príležitostí a oslovovaniu potenciálnych zákazníkov. Vaše zisky môžu s touto sadou nástrojov stúpať.
03.Komplexný e-mailing Vytváranie šablón, hromadný aj personalizovaný e-mailing, efektívnejšie triedenie e-mailovej korešpondencie i príprava e-mailových kampaní. S AutoCRM to bude hračka.
04. Chat Do AutoCRM je možné integrovať Opensource chatovací nástroj Mattermost, ktorý má aj množstvo ďalších funkcií (napr. zdieľanie súborov).
05. Kalendár S AutoCRM kalendárom žiadne dôležité míľniky nezmeškáte ani vy, ani žiadny člen vášho tímu. Možná je aj synchronizácia s kalendárom Google.
06. Účinnejšie vedenie telefónnych hovorovAutomatické vytáčanie klientov, záznam hovorov aj ich prepis. AutoCRM používa na lepšiu správu hovorov aj umelú inteligenciu.
Tieto aj ďalšie nástroje môžu čoskoro slúžiť aj vášmu biznisu. Prezrite si aj viac funkcií, ktorých zoznam by tu bol príliš zdĺhavý.

Zefektívnite procesy vo vnútri vašej firmy aj komunikáciu smerom von.

S obstaraním AutoCRM dosiahnete oboje skôr, než by ste možno sami čakali.

CRM pre malé aj stredné firmy naprieč odbormi

Opensource CRM systém, ktorý využíva aj náš AutoCRM sa osvedčil už viac ako 50 000 firmám naprieč celým svetom. A to práve vďaka možnosti ľubovoľných modifikácií, ktoré ho umožňujú upraviť tak, aby každému podniku padol ako uliaty.

Školy, zdravotnícke zariadenia, banky, výrobné podniky a nespočetné množstvo ďalších firiem a inštitúcií úspešne využívajú využívajú tento systém dnes a denne. Pozrite sa na rôzne oblasti použitia, kde sa už uplatnil.

espo
PngItem 4568566

Ako AutoCRM hodnotia klienti?

Cena obstarania systému

Ak chcete pre váš stredný podnik zaobstarať systém AutoCRM, máte na výber dve možnosti:

Ste živnostník, malá firma?

Štart AutoCRM – obsahuje kompletný CRM systém

mesačná platba: 80 €

jednorazová platba za implementáciu systému: 400 €

Cena sa počíta od množstva dát v systéme a skladá sa z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Ste stredná, veľká firma, korporácia alebo verejný sektor?

Cena za NoCode AutoCRM je vždy riešená individuálne.

Aké moduly môžete využiť?

Cena sa skladá z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Vyskúšajte najprv AutoCRM zadarmo, či ste na pochybách.

Sami uvidíte, či vám a vašej firme sadne!