CRM pre veľké spoločnosti

Získajte perfektný prehľad o všetkých dátach zákazníkov aj B2B partnerov. Zautomatizujte a zrýchlite vaše pracovné procesy. Využite plný potenciál tohto CRM pre veľké spoločnosti.

iPhone2
laptop 1

Výhody tohto českého Open Source CRM

Bohatstvo základných funkcií, ktoré je možné ešte rozšíriť doplnkovými pluginy. Budete mať po ruke riešenie, ktoré padne vášmu podnikaniu ako uliate.

Automatizácia úkonov, ako sú: rozosielanie pozvánok a upomienok, hromadný e-mailing, vytáčanie hovorov a mnoho, mnoho ďalšieho a celú automatizáciu si môžete nastavovať sami.

Maximálne prehľadná kategorizácia a segmentácia dát, ktorá vám umožní efektívnejšie oslovovať cieľové skupiny vašich klientov.

S obstaraním sa systém stáva vašim majetkom vrátane kódov; môžete ho ďalej modifikovať pre vašu potrebu. A rozvíjať bez nutnosti programovania.

Prehľadný reporting. Z každej entity, ktorá je v systéme si môžete urobiť graf aký potrebujete. Systém Vám priebežne generuje prehľadné reporty. Tie môžete mať na svojom dashboarde.

Jednoduché prepojenie s ďalšími službami vďaka API rozhraniu: Outlook, Google Calendar, Office 365, Leady a ďalšie.

Aké funkcie náš CRM systém ponúka

01. Automatizácia predajaVedenie prehľadu o potenciálnych zákazníkoch a ich efektívnejšej konverzii. Vyhodnocovanie predajných príležitostí, účinnejšia správa kontaktov a iné funkcie, ktoré vám pomôžu naštartovať vaše predaje. Automatizáciu si môžete tvoriť sami medzi entitami.
02. Projektové riadenieNechýbajú klasické nástroje ako Kanban board či Ganttov diagram, ale ani nástroje ďalšie pre ľahšie a účinnejšie vedenie aj tých najzložitejších projektov.
03. E-mailyHromadný e-mailing, tvorba šablón, e-mailových podpisov, triedenie e-mailovej korešpondencie a vôbec všetko potrebné na to, aby ste z e-mailu urobili mocný marketingový nástroj.
04. Chatovanie Hladkú komunikáciu vo vnútri aj mimo podniku zaisťuje v rámci nášho CRM integrovaný chatovací nástroj Mattermost, ktorý je kompletne prepojený so systémom az neho môžete zadávať úlohy do CRM systému, volať, ale aj mať vlastný meeting room.
05. Riadenie zásobBudete mať dokonalý prehľad o zásobách vašich produktov, predajných objednávkach, cenových ponukách aj faktúrach.
06. KalendárOrganizácia schôdzok, úloh a ďalších dôležitých míľnikov. Zdieľanie dát a termínov, rozosielanie pozvánok. Synchronizácia s Googlom aj Outlookom.
07. Telefónne hovoryAutomatizované vytáčanie, možnosť záznamu a uloženia hovoru do databázy aj jeho prepis do písanej podoby s využitím umelej inteligencie.
Zoznam ale ešte zďaleka nekončí. Funkcií, ktoré pomôžu premazať ozubené kolieska vašej firmy, ponúkame oveľa viac. Pozrite sa na ich kompletný prehľad.

Nižšie náklady, vyššie zisky, spokojnejší klienti, motivovanejší zamestnanci, efektívnejšia komunikácia.

Sen každého majiteľa firmy sa s týmto CRM môže začať plniť.

Kto používa tento CRM systém pre väčší obchodný tím

Benefitov Opensource CRM systému, na ktorom je založený aj AutoCRM, využíva v súčasnosti viac ako 50 000 firiem rôznej veľkosti. Vďaka modulárnej povahe tohto systému je možné ho modifikovať tak, aby dokonale zodpovedal potrebám jednotlivých podnikov.
Úspešne ho možno aplikovať (a tiež sa tak deje) v odboroch, ako bankovníctvo, e-commerce, výroba, cestovný ruch, reality, zdravotníctvo, vzdelávanie. Pozrite sa na všetky možné oblasti použitia.
espo
PngItem 4568566

Používajú AutoCRM na riadenie veľkého obchodného tímu. Toto sú ich recenzie

Nástroj na riadenie predaja za priaznivú cenu

Ak sa rozhodnete náš systém zaobstarať, môžete voliť medzi hostingom systému v cloude s mesačnými poplatkami, prípadne zaobstarať kompletný systém na váš vlastný server. Rozhodnite sa, aké riešenie viac vyhovuje vašim potrebám aj technickým možnostiam.

Ste živnostník, malá firma?

Štart AutoCRM – obsahuje kompletný CRM systém

mesačná platba: 80 €

jednorazová platba za implementáciu systému: 400 €

Cena sa počíta od množstva dát v systéme a skladá sa z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Ste stredná, veľká firma, korporácia alebo verejný sektor?

Cena za NoCode AutoCRM je vždy riešená individuálne.

Aké moduly môžete využiť?

Cena sa skladá z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Skúste najprv demoverziu systému zadarmo, než sa rozhodnete pre obstaranie produktu načisto.

Uvidíte, že vo vašej firme bude AutoCRM nedoceniteľným pomocníkom.

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.