Náš systém Vám zarába peniaze!
x
Ušetrite vďaka implementácii Open Source riešenie!
x

CRM pre e-shopy

Vďaka rýchlemu technologickému pokroku sa internet stáva obľúbeným spôsobom nakupovania pre tisíce ľudí. Online nakupujúci aj internetové obchody neustále rastú. Ak však chcete otvoriť aj malý internetový obchod, musíte zaviesť komplexný systém, ktorý sa zaoberá operáciami, ako je potvrdenie objednávky, platba a doručenie.
e shop1w
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Aké sú výhody CRM pre e-shopy?

Softvér CRM je navrhnutý špeciálne tak, aby vyhovoval vašim individuálnym potrebám, ale nespoliehal sa na prístup „jedna veľkosť padne všetkým“. CRM je možné prispôsobiť a optimalizovať podľa vašich obchodných potrieb s cieľom zlepšiť funkčnosť, zvýšiť produktivitu a výrazne zvýšiť vaše príjmy.
warehouse-packages

Správa produktov

Môžete pridávať tovary a služby, ktoré ponúkate, sledovať ich dostupnosť, pridávať ich charakteristiky a vlastnosti, definovať ceny, nastavovať rôzne zľavy a daňové sadzby a rozdeľovať ich do kategórií. Systém umožňuje filtrovať dlhé zoznamy produktov, rýchlo nájsť potrebnú položku, pridať ju do ponúk, predajných objednávok, faktúr.

Komplexné dáta o zákazníkoch

CRM slúži ako trezor s dátami zákazníkov, ktorý poskytuje komplexný pohľad na vašich zákazníkov a interakcie s nimi. Uchováva rozsiahlu históriu komunikácie (schôdzky, hovory, e-maily).

messaging-google-talk

Lepšie komunikačné procesy

CRM vám pomáha nadviazať kontakt s vašimi zákazníkmi prostredníctvom všetkých možných komunikačných kanálov a ukladá históriu komunikácie na jednom mieste. Softvér navyše automatizuje internú komunikáciu tým, že zobrazuje aktualizácie a zmeny záznamov v reálnom čase, pracovné vyťaženie a dostupnosť zamestnancov počas pracovnej doby.

shopping-cart-seach

Konverzia

V kombinácii s automatickým sledovaním aktivity zákazníkov môžete výrazne znížiť mieru opustenia košíka a zvýšiť mieru konverzie.

strategy-split

Stratégia

Môžete vytvárať prispôsobené stratégie a prístupy k svojmu klientovi: napríklad zasielanie správ o zmene stavu objednávky, analýzu ich histórie nákupov, upozorňovanie na potenciálne zaujímavé produkty a ponúkanie verných zákazníkov zľavám.

Integrácia externých služieb

Vďaka integrácii a synchronizácii s externými službami, ako sú úložné systémy a doručovacie služby, môžete ľahko sledovať transakciu a zaistiť rýchle, spoľahlivé a efektívne odoslanie a doručenie.

CRM zjednodušuje proces predaja

Systém AutoCRM vylepšuje organizáciu vašej správy. To vám umožní vytvárať pracovné plány a distribuovať objednávky v závislosti od pracovnej záťaže zamestnancov. Plne automatizované riešenia CRM vám môžu pomôcť kontrolovať stav objednávky a odosielať pripomenutie otvorených úloh.

A konečne, AutoCRM riešenia môžu tiež zlepšiť vnútorné fungovanie a efektivitu každého obchodného oddelenia. Okrem vylepšenia zákazníckeho servisu a poskytnutia neoceniteľných poznatkov o správaní klientov môžete tiež zlepšiť vnútornú prevádzku svojho reklamného a predajného tímu. Vďaka integrácii s externými systémami môžete dostávať aktuálne správy o doručení, ktoré vám pomôžu presnejšie odhadnúť dodacie lehoty.

e shop2w
Poďme sa dohodnúť na CRM riešení, ktoré bude ušité na mieru vašim potrebám v e-shope. Rezervujte si nezáväznú konzultáciu s nami hneď teraz kliknutím na tlačidlo nižšie!

Prajete si CRM pre e-shop na cloude či vlastnom serveri?

Klienti si u nás môžu vyberať medzi jednorazovým obstaraním celého systému a jeho implementáciou na vlastných serveroch.

Okrem toho ponúkame variant cloud hostingu za mesačné poplatky. Nemusíte tak riešiť technické náležitosti, starať sa o inštaláciu a prevádzku servera – všetky funkcie systému sú vám okamžite a neustále k dispozícii.

autocrm project 768x483 1

Pomôžeme Vám s výberom funkcií

Cena obstarania programu sa líši podľa veľkosti Vašej firmy a jej potrebám, ktorým zodpovedá aj rozsah funkcií. Zvoľte a objednajte si nezáväzne program, naši obchodní zástupcovia sa s Vami spoja a doladia s Vami obsah CRM.

FREE

Zadarmo

Po vyplnení údajov dostanete e-mailom prihlasovacie údaje.

VÝBER

od 20€*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
BASIC

85 €*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
STANDARD

210€*
/měsíc

Všetko z Basic
MAXI

340 €*
/měsíc

Všetko ze Standard

Prípadne môžeme vytvoriť výrobný systém na mieru

PREMIUM

Na mieru

Cena závisí od požiadaviek, pre predstavu o cenách si pozrite naše prípadové štúdie.

* Ceny sú uvedené bez DPH

Každý variant je možné upraviť na prianie.

Vyskúšajte CRM pre e-shop zadarmo

Aby ste mali pred zaobstaraním istotu, že vám naše CRM skutočne “sadne”, vyskúšajte si ho najskôr nanečisto po obmedzenú dobu, zoznámte sa s jeho funkciami a zistite, ako všetko funguje v praxi!

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.