Náš systém Vám zarába peniaze!
x
Ušetrite vďaka implementácii Open Source riešenie!
x

CRM pre veľkoobchod a maloobchod

Není žádným tajemstvím, že obchod je odvětví s největší konkurencí. Pokud prodáváte zcela jedinečný produkt nebo nabízíte něco, co je přizpůsobeno velmi malé a odlišné cílové skupině, samozřejmě nemáte důvod se obávat konkurence.

CRM pro obchod
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Aké sú výhody CRM pre obchodné spoločnosti?

Správa produktov

Môžete pridávať tovary a služby, ktoré ponúkate, sledovať ich dostupnosť, definovať ceny, pridávať ich charakteristiky a vlastnosti, nastavovať rôzne zľavy a daňové sadzby a rozdeľovať ich do kategórií. Systém umožňuje filtrovať dlhé zoznamy produktov, rýchlo nájsť potrebnú položku, pridať ju do ponúk, predajných objednávok, faktúr.

Komplexné dáta o zákazníkoch

CRM slúži ako trezor s dátami zákazníkov, ktorý poskytuje 360-stupňový pohľad na vašich zákazníkov a vaše interakcie s nimi. Uchováva rozsiahlu históriu ako komunikácia (hovory, schôdzky, e-maily).

Lepšie komunikačné procesy

CRM vám pomáha nadviazať kontakt s vašimi zákazníkmi prostredníctvom všetkých možných komunikačných kanálov a ukladá históriu komunikácie na jednom mieste. Softvér navyše automatizuje internú komunikáciu tým, že zobrazuje aktualizácie a zmeny záznamov v reálnom čase, pracovné vyťaženie a dostupnosť zamestnancov počas pracovnej doby.

CRM zjednodušuje proces predaja a znižuje papierovanie

Hlavným cieľom predajcov je udržať zákazníkov spokojných tým, že ich objednávky budú poskytované včas.

Čím rýchlejšie však vaša firma rastie, tým ťažšie je efektívne riadiť predajné procesy a udržiavať dokumenty v poriadku. CRM systém môže výrazne zlepšiť váš predajný výkon a automatizovať tok dokumentov. S jeho pomocou môžete sledovať priebeh obchodov v reálnom čase, automatizovať vytváranie hovorov alebo iných následných akcií a samozrejme zefektívniť proces generovania a odosielania ponúk, predajných objednávok, faktúr atď., konfiguráciou šablón pre nich.

Vaši zamestnanci tak ušetria veľa času, zvýšia ich produktivitu a umožnia im sústrediť sa na dôležitejšie úlohy.

CRM pro obchod
Poďme sa dohodnúť na CRM riešení, ktoré bude ušité na mieru vašim potrebám vo veľkoobchode aj maloobchode. Rezervujte si nezáväznú konzultáciu s nami hneď teraz kliknutím na tlačidlo nižšie!

Prajete si CRM pre veľkoobchod a maloobchod na cloude či vlastnom serveri?

Klienti si u nás môžu vyberať medzi jednorazovým obstaraním celého systému a jeho implementáciou na vlastných serveroch. Okrem toho ponúkame variant cloud hostingu za mesačné poplatky. Nemusíte tak riešiť technické náležitosti, starať sa o inštaláciu a prevádzku servera – všetky funkcie systému sú vám okamžite a neustále k dispozícii.
autocrm project 768x483 1

Pomôžeme Vám s výberom funkcií

Cena obstarania programu sa líši podľa veľkosti Vašej firmy a jej potrebám, ktorým zodpovedá aj rozsah funkcií. Zvoľte a objednajte si nezáväzne program, naši obchodní zástupcovia sa s Vami spoja a doladia s Vami obsah CRM.

FREE

Zadarmo

Po vyplnení údajov dostanete e-mailom prihlasovacie údaje.

VÝBER

od 20€*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
BASIC

85 €*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
STANDARD

210€*
/měsíc

Všetko z Basic
MAXI

340 €*
/měsíc

Všetko ze Standard

Prípadne môžeme vytvoriť výrobný systém na mieru

PREMIUM

Na mieru

Cena závisí od požiadaviek, pre predstavu o cenách si pozrite naše prípadové štúdie.

* Ceny sú uvedené bez DPH

Každý variant je možné upraviť na prianie.

Vyskúšajte CRM pre odbor obchod zadarmo

Aby ste mali pred zaobstaraním istotu, že vám naše CRM skutočne “sadne”, vyskúšajte si ho najskôr nanečisto po obmedzenú dobu, zoznámte sa s jeho funkciami a zistite, ako všetko funguje v praxi!

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.