Náš systém Vám zarába peniaze!
x
Ušetrite vďaka implementácii Open Source riešenie!
x

CRM pre finančných poradcov

Udržiavať si dokonalý prehľad o všetkých vašich klientoch, zmluvách, čiastkach, dátach a termínoch – aj to je predpokladom úspechu vo finančnom poradenstve. NašeCRM pre finančných poradcov vám tento predpoklad pomôže naplniť. 
report 768x483 2
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Výhody tohto českého Open Source CRM

Finančné poradenstvo nemožno robiť bez vzájomnej dôvery, ani bez znalosti všetkých podrobností o klientovej osobnej a finančnej situácii. AutoCRM vám pomôže so zhromaždením všetkých relevantných zákazníckych dát a umožní vám s nimi oveľa účinnejšie nakladať.  Medzi vlastnosťami tohto CRM, ktoré každá finančná inštitúcia i individuálny poradca určite ocenia, patria:
send-email-monitor

Jednotná databáza

Všetko o vašich zákazníkoch - ich zmluvy, transakcie aj osobné dáta, tu máte usporiadané na jednom mieste. Vy sami či vaši zamestnanci si tak môžete okamžite urobiť dokonalý prehľad o profile každého klienta aj jeho potrebách. Ľahko napríklad prevediete existujúceho klienta k novému poradcovi.

Efektívnejšie plánovanie

Skĺbiť potreby jednotlivých klientov a do toho stihnúť ešte ďalšiu agendu je nesmierne ťažké! Využite pomoc softvéru, ktorý je navrhnutý presne na to, aby vám všetko uľahčil. AutoCRM ponúka funkcie pre efektívne plánovanie vašej práce aj automatizáciu rutinných úloh. Zároveň vám nikdy nezabudne pripomenúť dôležité termíny aj priority.

currency-euro-dollar-exchange

Možnosť integrácie s ďalšími programami

AutoCRM je možné prepojiť s radom ďalších bankových a finančných softvérov podľa potreby. Náš tím vám môže s takou implementáciou pomôcť, pokiaľ si nebudete vedieť rady.

analytics-pie-2

Analytika

Dobré CRM nie je len hromada dát na jednom mieste, ale aj ich analýza a účinná práca s nimi. AutoCRM prináša množstvo analytických nástrojov, ktoré vám pomôžu identifikovať tie najlepšie príležitosti či viesť efektívny marketing smerom k vašim klientom.

Zákaznícky portál

Z výhod tohto programu nemusíte ťažiť iba vy. AutoCRM vám umožní vytvoriť špeciálny zákaznícky portál, kde vaši klienti získajú prístup k svojim zmluvám, prípadne ho môžu využiť na fakturáciu aj komunikáciu s vami.

CRM pre financie, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám

AutoCRM je opensource systém, ktorý je možné prispôsobiť potrebám malých i veľkých firiem najrôznejšieho zamerania. Ponúka desiatky funkcií jednak pre efektívnejšie budovanie vzťahov so zákazníkmi, jednak pre lepší marketing, automatizáciu a plánovanie aj komunikáciu ako vo vnútri podniku, tak smerom von ku klientom aj obchodným partnerom.

Nie všetky z týchto funkcií ale ako finanční poradcovia potrebujete. Veľkou výhodou AutoCRM je práve preto jeho modulárnosť – tento softvér si môžete dokonale prispôsobiť (alebo vám ho môžeme prispôsobiť my) tak, aby obsahoval len tie z funkcií, ktoré sú pre výkon vašej práce užitočné a nevyhnutné.

espo
PngItem 4568566

Majte AutoCRM neustále po ruke. Na počítači, v notebooku, tablete aj smartfóne. AutoCRM je kompatibilný s rôznymi zariadeniami, celý svoj biznis si tak môžete nosiť priamo vo vrecku.

Ako sú spokojní naši zákazníci?

Cenník jednotlivých riešení

Nižšie nájdete uvedené ceny obstarania AutoCRM podľa veľkosti firmy aj podľa varianty cloud hostingu s mesačnými poplatkami / jednorazové interné implementácie celého systému. 

Ste živnostník, malá firma?

Štart AutoCRM – obsahuje kompletný CRM systém

mesačná platba: 80 €

jednorazová platba za implementáciu systému: 400 €

Cena sa počíta od množstva dát v systéme a skladá sa z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Ste stredná, veľká firma, korporácia alebo verejný sektor?

Cena za NoCode AutoCRM je vždy riešená individuálne.

Aké moduly môžete využiť?

Cena sa skladá z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Samozrejme sme pripravení poskytnúť vám plnú asistenciu pri výbere tých najvhodnejších CRM modulov pre vás, ako aj pri zavedení a spustení celého systému k vašej úplnej spokojnosti. 

Na navrhnutie CRM na mieru bude ideálne predbežné stretnutie, kde sa zoznámime so službami, ktoré ponúkate, rovnako ako s vašim očakávaním strán CRM softvéru. Objednajte sa na túto predbežnú schôdzku a nechajte si zostaviť ponuku, ktorá pre vás má skutočne zmysel.