CRM systém pre malé firmy

Urýchlite a zautomatizujte tie pracovné postupy, ktoré sa urýchliť a zautomatizovať dajú a neplytvajte časom ani energiou. Rozšírte sieť svojich klientov a posilnite vzťahy s tými existujúcimi. Náš Opensourse CRM systém pre malé firmy tu je presne na to.

iPhone2
laptop 1

Výhody nášho CRM systému pre malé firmy

Modulárnosť. Základné funkcie tohto systému je možné rozšíriť ľubovoľnými pluginy podľa potreby vašej firmy či inštitúcie.

Práca s AutoCRM je jednoduchá a so systémom sa vy aj vaši zamestnanci zoznámite behom chvíľky, v porovnaní s mnohými hodinami práce, ktoré vám ušetria.

Automatizácia radu úkonov. Reporting, automatizované call centrum, e-mailing, monitorovanie podľa ľubovoľných zadaných parametrov a množstvo ďalších funkcií, ktoré vaše pracovné procesy zrýchlia a zefektívnia.

Ako pri každom CRM je aj tu kladený veľký dôraz na vzťahy so zákazníkmi. Jednoduchší zber, triedenie a vyhodnocovanie dát klientov i partnerov pre lepšiu komunikáciu a taktiež zvýšenie konverzného potenciálu.

Systém je možné prepojiť so službami typu Outlook, Office 365 či Google Calendar. Súčasťou AutoCRM je aj integrovaný chatovací systém Mattermost.

Nákupom AutoCRM získavate aj príslušné kódy, systém si teda môžete naďalej pre vlastnú potrebu upraviť

CRM pre malé firmy s možnosťou doplnkových funkcií

Náš CRM balíček pre malé firmy nezahŕňa kompletnú škálu funkcií, ktoré ponúkame stredným a väčším firmám. Väčšina malých firiem či dokonca jednotlivcov spravidla také pokročilejšie funkcie nepotrebuje.

Pokiaľ ich ale práve vy potrebovať budete, nezostanete ochudobnení o žiadnu funkciu, ktorá môže vašej firme pomôcť. Systém vždy implementujeme na mieru.

Medzi funkciami, ktoré AutoCRM ponúka, nájdete napríklad:

01. Automatizácia predajaSada nástrojov v tejto kategórii vám uľahčí konverziu zákazníkov, vytipovanie predajných príležitostí medzi vašimi kontaktmi a jednoduchšiu prácu s dátami klientov, potenciálnych klientov, obchodných partnerov a ďalších osôb.
02. Projektové riadeniePonúknuť môžeme aj Kanban board, Ganttov diagram a ďalšie funkcie v kategórii projektové riadenie. Hoci z týchto funkcií obvykle najviac ťažia skôr stredné a väčšie firmy, môžu byť implementované aj ako súčasť vášho riešenia.
03. E-mailyRozsielanie hromadných e-mailov, vytváranie šablón, e-mailový podpis, filtrovanie e-mailov aj ich triedenie do kategórií vám tento systém maximálnou mierou uľahčí.
04. Chatovací nástroj Opensource nástroj Mattermost je možné plne integrovať do nášho CRM a využívať ho na jednoduchú komunikáciu vo vnútri firmy aj navonok. Okrem toho má Mattermost aj niektoré iné funkcie, je možné s ním napríklad zdieľať súbory.
05. KalendárOkrem zabudovaného kalendára môžete využiť aj možnosť synchronizácie s kalendárom Google. Tak ako tak, vám ani vášmu tímu už žiadna schôdzka, termín či iný dôležitý dátum neunikne.
06. Telefónne hovoryZáznamník, kam sa hovory ukladajú, automatické vytáčanie, prepis hovorov s využitím umelej inteligencie. Aj to náš systém vie.
Ak sa chcete dozvedieť viac o nástrojoch, ktoré AutoCRM ponúka, prejdite do sekcie funkcie, kde nájdete ich prehľadný zoznam.

Tápete pri triedení zákazníckych dát? Zdržujete sa úlohy, ktoré by šli zautomatizovať? Máte problém s organizáciou práce?

Tento program vám môže ponúknuť riešenie všetkých týchto problémov. Vyskúšajte ho nanečisto sami!

Systém pre menšie spoločnosti aj odborových lídrov

AutoCRM pracuje na základe Opensource CRM systému, ktorý využíva viac ako 50 000 firiem na celom svete. Systém je možné modifikovať tak, aby hladko plnil potreby ako malého súkromného e-shopu, tak aj väčších inštitúcií o desiatkach aj stovkách zamestnancov.

Využívajú ho školy, banky, poisťovne, e-shopy, výrobné podniky a množstvo ďalších inštitúcií a firiem. Prejdite do sekcie oblasti použitia a pozrite sa, ako sa môže takéto CRM uplatniť v praxi.

espo
PngItem 4568566

Pomôžeme Vám s výberom funkcií

Cena obstarania programu sa líši podľa veľkosti Vašej firmy a jej potrebám, ktorým zodpovedá aj rozsah funkcií. Zvoľte a objednajte si nezáväzne program, naši obchodní zástupcovia sa s Vami spoja a doladia s Vami obsah CRM.

FREE

Zadarmo

Po vyplnení údajov dostanete e-mailom prihlasovacie údaje.

VÝBER

od 20€*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
BASIC

85 €*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
STANDARD

210€*
/měsíc

Všetko z Basic
MAXI

340 €*
/měsíc

Všetko ze Standard

Prípadne môžeme vytvoriť výrobný systém na mieru

PREMIUM

Na mieru

Cena závisí od požiadaviek, pre predstavu o cenách si pozrite naše prípadové štúdie.

* Ceny sú uvedené bez DPH

Každý variant je možné upraviť na prianie.

Hodnotenie užívateľov AutoCRM

Chcete sa najprv osmeliť, než do vôd nášho systému vstúpite?

Vyskúšajte jeho nezáväznú demoverziu zadarmo!

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.