CRM pre cestovný ruch

Všetci milujeme dovolenku. Plánovanie – prieskum hotelov a vyhľadávanie najlepších ponúk na vstupenkách – nie toľko. To je miesto, kde k vašej záchrane prichádza dobrá cestovná kancelária, a to je dôvod, prečo cestovanie a cestovný ruch často idú ruka v ruke a tvoria jeden z najkonkurencieschopnejších obchodných odvetví.

Travel Tourism Client1
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Aké sú výhody CRM pre cestovky?

single-neutral-phone-book

Komplexné dáta o zákazníkoch

Agentúra CRM systému je špeciálne navrhnutá pre spoločnosti, pre ktoré sú informácie o zákazníkoch zásadné. To zahŕňa nielen osobné údaje, ako je meno a kontaktné číslo, ale aj číslo pasu, rozpočet, rodinný stav, záujmy a preferencie a história cestovania.

Komunikácia s partnermi

Tento softvér umožňuje rýchlu a efektívnu komunikáciu s leteckými spoločnosťami, hotelmi, sprievodcami a ďalšími uložením všetkých partnerských informácií vašej spoločnosti do samostatnej databázy.

Analýzy

Špeciálne navrhnutý softvér pre turistické a cestovné kancelárie taktiež vytvára štatistické a analytické správy o výkonnosti vašej spoločnosti za dané časové obdobie, čo vám umožňuje dohliadať na svojich zamestnancov, aj keď momentálne nie ste prítomní.

CRM zjednodušuje proces predaja

Predtým bola najúčinnejším prístupom nájdenie najlepších ponúk a najnižšie ceny pre vašich klientov kamenná pobočka, ale v dnešnej digitálnej dobe to už nestačí.

Ak chcete rozšíriť svoju zákaznícku základňu a udržať svojich existujúcich klientov, musíte ponúknuť prvotriednu kvalitu zákazníckeho servisu a poskytnúť každému zákazníkovi zvláštnu pozornosť jeho potrebám a požiadavkám.

Automatizácia procesov integrovaná do CRM softvéru zjednodušuje celú transakciu správy a plánovania, zaisťuje plynulý a rýchly servis, spokojných zákazníkov a prosperujúcu firmu.

Travel Tourism Trip1

Poďme sa dohovoriť na CRM riešenie, ktoré bude ušité na mieru vašim potrebám v cestovnom ruchu. Rezervujte si nezáväznú konzultáciu s nami hneď teraz kliknutím na tlačidlo nižšie!

Prajete si CRM pre cestovku na cloude či vlastnom serveri?

Klienti si u nás môžu vyberať medzi jednorazovým obstaraním celého systému a jeho implementáciou na vlastných serveroch.

Okrem toho ponúkame variant cloud hostingu za mesačné poplatky. Nemusíte tak riešiť technické náležitosti, starať sa o inštaláciu a prevádzku servera – všetky funkcie systému sú vám okamžite a neustále k dispozícii.

autocrm project 768x483 1

Pomôžeme Vám s výberom funkcií

Cena obstarania programu sa líši podľa veľkosti Vašej firmy a jej potrebám, ktorým zodpovedá aj rozsah funkcií. Zvoľte a objednajte si nezáväzne program, naši obchodní zástupcovia sa s Vami spoja a doladia s Vami obsah CRM.

FREE

Zadarmo

Po vyplnení údajov dostanete e-mailom prihlasovacie údaje.

VÝBER

od 20€*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
BASIC

85 €*
/měsíc

Všetko ze Zdarma
STANDARD

210€*
/měsíc

Všetko z Basic
MAXI

340 €*
/měsíc

Všetko ze Standard

Prípadne môžeme vytvoriť výrobný systém na mieru

PREMIUM

Na mieru

Cena závisí od požiadaviek, pre predstavu o cenách si pozrite naše prípadové štúdie.

* Ceny sú uvedené bez DPH

Každý variant je možné upraviť na prianie.

Vyskúšajte CRM pre cestovku zadarmo

Aby ste mali pred zaobstaraním istotu, že vám naše CRM skutočne “sadne”, vyskúšajte si ho najskôr nanečisto po obmedzenú dobu, zoznámte sa s jeho funkciami a zistite, ako všetko funguje v praxi!

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.