Náš systém Vám zarába peniaze!
x
Ušetrite vďaka implementácii Open Source riešenie!
x

CRM pre cestovný ruch

Všetci milujeme dovolenku. Plánovanie – prieskum hotelov a vyhľadávanie najlepších ponúk na vstupenkách – nie toľko. To je miesto, kde k vašej záchrane prichádza dobrá cestovná kancelária, a to je dôvod, prečo cestovanie a cestovný ruch často idú ruka v ruke a tvoria jeden z najkonkurencieschopnejších obchodných odvetví.

Travel Tourism Client1
alistech logo 300x75.png 2
Logo Freestyle Media web
logo energy dark
logo SVS 300x146 1
dobrst

Aké sú výhody CRM pre cestovky?

single-neutral-phone-book

Komplexné dáta o zákazníkoch

Agentúra CRM systému je špeciálne navrhnutá pre spoločnosti, pre ktoré sú informácie o zákazníkoch zásadné. To zahŕňa nielen osobné údaje, ako je meno a kontaktné číslo, ale aj číslo pasu, rozpočet, rodinný stav, záujmy a preferencie a história cestovania.

Komunikácia s partnermi

Tento softvér umožňuje rýchlu a efektívnu komunikáciu s leteckými spoločnosťami, hotelmi, sprievodcami a ďalšími uložením všetkých partnerských informácií vašej spoločnosti do samostatnej databázy.

Analýzy

Špeciálne navrhnutý softvér pre turistické a cestovné kancelárie taktiež vytvára štatistické a analytické správy o výkonnosti vašej spoločnosti za dané časové obdobie, čo vám umožňuje dohliadať na svojich zamestnancov, aj keď momentálne nie ste prítomní.

CRM zjednodušuje proces predaja

Predtým bola najúčinnejším prístupom nájdenie najlepších ponúk a najnižšie ceny pre vašich klientov kamenná pobočka, ale v dnešnej digitálnej dobe to už nestačí.

Ak chcete rozšíriť svoju zákaznícku základňu a udržať svojich existujúcich klientov, musíte ponúknuť prvotriednu kvalitu zákazníckeho servisu a poskytnúť každému zákazníkovi zvláštnu pozornosť jeho potrebám a požiadavkám.

Automatizácia procesov integrovaná do CRM softvéru zjednodušuje celú transakciu správy a plánovania, zaisťuje plynulý a rýchly servis, spokojných zákazníkov a prosperujúcu firmu.

Travel Tourism Trip1

Poďme sa dohovoriť na CRM riešenie, ktoré bude ušité na mieru vašim potrebám v cestovnom ruchu. Rezervujte si nezáväznú konzultáciu s nami hneď teraz kliknutím na tlačidlo nižšie!

Prajete si CRM pre cestovku na cloude či vlastnom serveri?

Klienti si u nás môžu vyberať medzi jednorazovým obstaraním celého systému a jeho implementáciou na vlastných serveroch.

Okrem toho ponúkame variant cloud hostingu za mesačné poplatky. Nemusíte tak riešiť technické náležitosti, starať sa o inštaláciu a prevádzku servera – všetky funkcie systému sú vám okamžite a neustále k dispozícii.

autocrm project 768x483 1

Cenník riešenia je nasledujúci:

Ste stredná, veľká spoločnosť, korporácia alebo verejný sektor?

Cena za Low-Code AutoERP sa vždy určuje individuálne.

Štart AutoCRM – obsahuje kompletný CRM systém

Cena sa počíta od množstva dát v systéme a skladá sa z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Vyskúšajte CRM pre cestovku zadarmo

Aby ste mali pred zaobstaraním istotu, že vám naše CRM skutočne “sadne”, vyskúšajte si ho najskôr nanečisto po obmedzenú dobu, zoznámte sa s jeho funkciami a zistite, ako všetko funguje v praxi!

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.