Opakované úlohy v CRM

Pre nášho klienta sme nedávno obohatili CRM o funkcionalitu zadávania Úloh o tzv. Opakované úlohy. Sú to vlastne činnosti, ktoré vykonávame pravidelne v určitom intervale. Napríklad pravidelné kontroly, pravidelné odosielanie marketingových materiálov a pod.

OU1

Vytvorením tzv. Opakovanej úlohy odpadá nutnosť vytvárať zakaždým novú úlohu, v podstate stále s rovnakým zadaním, len s iným dátumom realizácie. Navyše všetky vytvorené opakovania úlohy sa automaticky zobrazujú samostatne v kalendári užívateľa.

OU3

Každé opakovanie je v podstate v systéme samostatná úloha s dátumom príslušného dňa. Môžeme tak evidovať ku každému opakovaniu (príslušnému dátumu) detaily, ktoré sa týkali priamo tohto konkrétneho opakovania.

OU2

Máte záujem o predstavení CRM systému? Neváhajte nás kontaktovať na info@autocrm.sk

AutoCRM je systém, ktorý využíva viac ako 50 tis. firiem po svete. Je pod Open Source licenciou a teda platíte iba za implementáciu systému to spoločnosti. Systém uspokojí aj náročných klientov s viac ako 200 zamestnancami či väčšou spoločnosťou, kde každý tím má špecifický systém. V systéme nájdete: Kanban Board, projektové riadenie, CRM a vzťahy so zákazníkmi, newsletter, sofistikované ponuky, fakturačný systém, prehľadný kalendár s úlohami, schôdzkami i volaním, previazané produkty, dokumenty, znalostné bázy a mnoho ďalších. Ide o modulárny systém a teda jednoducho ho možno upraviť podľa priania zákazníka.

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.