Čo je to Low code?

Low-code je inovatívny prístup k vývoju aplikácií, ktorý sa vyznačuje rýchlosťou, jednoduchosťou a nízkymi nákladmi. Jeho hlavným princípom je používanie vopred pripravených “stavebných blokov” a komponentov, ktoré si môžete vybrať a kombinovať podľa svojich konkrétnych potrieb. Výberom len tých funkcií a komponentov, ktoré skutočne potrebujete, dosiahnete presne prispôsobené riešenie. Platformy s low-code umožňujú jednoduché a intuitívne navrhovanie a vytváranie aplikácií bez potreby hlbokých znalostí programovania. Vďaka vizuálnemu rozhraniu, funkcii drag-and-drop a možnostiam konfigurácie získate plnú kontrolu nad procesom vývoja. Systém AutoCRM je tiež low-code, čo to znamená v prípade nášho systému?

 

Low-code AutoCRM

 

Väčšina špecifických funkcií, ktoré vytvárame na mieru pre našich klientov, si vyžaduje programovanie. V našom tíme máme niekoľko veľmi schopných vývojárov, ktorí sa špecializujú na túto oblasť. Pri vytváraní týchto funkcií sa zameriavame na to, aby sa systém používal čo najjednoduchšie a zároveň bol pre našich zákazníkov programovateľný v režime low-code. Mnohé funkcie si môžete ľahko pridať sami pomocou vizuálnych editorov, a ak narazíte na niečo, s čím si neviete rady, radi vám pomôžeme. Samozrejme, musíte mať trochu technického myslenia, ale aj laik sa môže naučiť opakovateľné kódovanie podobných funkcií, ako je napríklad vytvorenie vlastnej zostavy.

 

 

Náš low-code začína základnými prvkami, ktoré obsahuje väčšina dobrých systémov ERP:

 

  • Šablóny e-mailov a informačných bulletinov
  • Automatické filtre nad každou entitou
  • Vytváranie zostáv nad predvolenými entitami

 

email builder2

 

My však ideme ešte ďalej

 

  • Vlastné zostavy v prúde aktivít
  • Vlastné entity s rozložením polí a vzťahmi s inými entitami
  • Vytváranie zostáv a analýz z vlastných entít
  • A predovšetkým automatizácia procesov – Workflow

 

Ako si takúto automatizáciu predstaviť vo vlastných rukách?

 

Môžete si sami nastaviť akciu, ktorá sa uskutoční v okamihu, keď nastane zmena. V našom ERP máte možnosť vytvoriť akýkoľvek scenár opakujúcich sa operácií s údajmi a sami si vytvoriť automatizáciu pracovného postupu. Automatizácie sú úplne abstraktné, takže neexistuje žiadne obmedzenie typu polí, ktoré môžete aktualizovať. Môžete vykonávať aktualizácie ľubovoľnej entity v systéme, vytvárať nové entity, aktualizovať súvisiace informácie, posielať oznámenia do okolitých systémov alebo spúšťať iné súvisiace procesy.

 

workflows email

 

Odosielajte zamestnancom e-maily o nových úlohách a prijímajte e-maily o dokončených úlohách. Upozornite zákazníka, že má u vás faktúru po splatnosti, zmeňte hodnotenie zákazníka, ak už boli odoslané dve takéto upomienky. Vytvorte vzorový dokument pre zamestnanca, ktorý do systému zadal, že ide k lekárovi na prepustenie zo zdravotnej starostlivosti. Všetko zvládnete sami s minimálnym množstvom tradičného programovania.

 

Low-code šetrí

 

Prínosy low-code prístupu sú rôzne. Okrem rýchlosti a jednoduchosti vývoja znižuje aj náklady, najmä preto, že nemusíte platiť za čas externého vývojára a čakať, kým sa dostane k vašej požiadavke na každú malú zmenu. Vďaka vopred pripraveným komponentom a integráciám sa môžete efektívne pripojiť k existujúcim systémom a zdrojom údajov. My v AutoCRM dbáme na samostatnosť a nezávislosť klienta.

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.