E-mailová schránka

Nerobte kompromisy, chcete to najlepšie. VŠETKO V JEDNOM!

Tento systém CRM by nemal byť vynechaný z vášho podnikania.

Dátový modeler, ktorý rastie spolu s vašou spoločnosťou.

helpdesk mail

Výhody e-mailu v AutoCRM

send-email-monitor

E-mailová schránka priamo u Vás

E-mailovú schránku hosťujete pri sebe na serveri spolu so systémom. Nemusíte sa spoliehať na externé služby a prepájať e-maily cez protokoly.

Zjednodušuje Vašu prácu

Prehľadný zber a kategorizácia dát a automatizácia úkonov, ktoré automatizovať idú. Prepojenie entity emailov s ďalšími, ako je napríklad úloha, ktorú môžete vytvoriť na pár kliknutí a okamžite ju odoslať kompetentnému pracovníkovi.

single-neutral-actions-process

Úloha a prístupy

Každý pracovnom má prístup do svojho e-mailu. Môže mu tiež chodiť pošta podľa jeho úlohy a tak má prehľad o všetkom čo sa týka jeho kompetencií.

Ako bežný e-mail

Funkcie na ktoré ste zvyknutý zo svojho osobného, ale aj firemného e-mailu u nás nájdete. Triedenie do zložiek, štítky, šablóny, filtre, podpis.

Systematické reporty

Podľa zadaného kľúča vám môže systém automaticky generovať pravidelné reporty za akékoľvek entity.

Marketingové funkcie

Samozrejmosťou je prepojenie s Web-to-lead, zber kontaktov, newsletter, šablóny, prepojenie odkazov so sledovaním kliknutí.

Systém sa stáva vašim majetkom

A to aj s príslušnými kódmi. Keďže ide o open source CRM riešenie, môžete si platformu ľubovoľne prispôsobiť vašim konkrétnym potrebám.

Zefektívnite vnútornú aj vonkajšiu komunikáciu vo vašom podniku.

Ovládnite svoje e-maily ako profík!

Spoliehajte sa iba na seba

E-mail v AutoCRM nie je napojený cez protokoly z externého servera, máte ho pri sebe. Všetky dáta, ktoré e-mailovými schránkami prejdú neprechádzajú rukami tretích strán.

Vďaka kompletnej integrácii e-mailu v CRM systéme môžete využívať mnoho funkcií s ním spojených, od funkcií na ktoré sme všetci zvyknutí z osobných e-mailových schránok až po tých pokročilých. E-mailové filtre, zložky a štítky sú samozrejmosťou! Využite aj marketingové funkcie od nového užívateľsky prívetivejšieho e-mailového builderu po reporty kliknutí a zobrazenie e-mailov. Pracujte s rolami a zaistite prístup pracovníkov len k informáciám ktoré potrebujú. Každý pracovník môže mať vlastnú schránku alebo pristupovať do schránky skupinovej, ako napríklad schránka pre helpdesk.

Entitu e-mailu pre Vás napojíme na všetky potrebné entity aj na Vaše vlastné.

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.