Originalita v CRM

Vo vzťahu k zákazníkom, a najmä v prístupoch k zákazníkom a spôsoboch ich oslovovania sa väčšina podnikateľov snaží byť čo najoriginálnejšia. Teda aj procesy, ktoré je možné podporiť a automatizovať softvérom, rieši každý subjekt pomerne individuálnym spôsobom.

Náš CRM softvér staviame tak, aby v základe obsiahol čo najširšiu škálu procesov a zároveň bol čo najľahšie prispôsobiteľný práve tým originálnym požiadavkám do najmenších detailov. Za veľkú výhodu považujeme, že väčšinu požiadaviek je možné prispôsobiť v administrácii systému, teda cez užívateľské prostredie.

Prispôsobiť možno systém vo funkčnej oblasti, tj najčastejšie v automatizácii riadenia procesov. Na to využívame napríklad nástroje Workflows a Business process management.

logo 54

CRM umožňuje „vymazliť“ si aj výstupy zo systému. Napríklad dokumenty ako Ponuky a Faktúry v PDF, alebo marketingové kampane, reporty, štatistiky a pod. Obsah aj dizajn PDF dokumentov je možné vytvoriť buď čisto zápisom v html kóde alebo prostredníctvom WISYWYG editora TinyMCE.

logo 57

Pre jedného nášho zákazníka sme nedávno riešili aj požiadavku, aby v rámci jednej Ponuky mohol zadať niekoľko variant ponuky, napr. Variant 1 bude zložený z týchto položiek a cien, Variant 2 z iných položiek, a zákazník si v rámci jednej ponuky môže vybrať variant riešenia . Dopredu nie je jasné, koľko variantov v ponuke bude.

Znamenalo to upraviť ako formulár tvorby Ponuky, aby bolo možné zadať každý variant zvlášť ako zoznam zahrnutých produktov, ich množstvo a cenu. Znamenalo to obohatiť funkcionalitu tvorby PDF súboru o tzv. preddefinované zástupné „helpery“, ktoré umožňujú dynamicky vkladať dáta zo CRM.

Tento zákazník mal navyše požiadavku na špecifické zobrazovanie rôznych Záhlaví a Zápatí v jednej ponuke v PDF.

logo 56

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.