AutoCRM má pripojenie k PostgreSQL

Vďaka systémom, ako je Linux, sa v 80. rokoch 20. storočia objavila prvá vlna otvoreného softvéru. Programátorom, hobbyistom a ďalším fanúšikom open source softvéru sa páčila flexibilita programu, ktorý mohla neustále vylepšovať a prispôsobovať prosperujúca komunita vývojárov a používateľov. Pre podniky však bolo náročné predstaviť si riešenia s otvoreným zdrojovým kódom ako podporu kritických aplikácií; veď kto by dôveroval softvéru vytvorenému ako hobby niekde v pivnici?

Napriek nedôvere a uštipačným poznámkam sa Linux a ďalší softvér s otvoreným zdrojovým kódom v nasledujúcich rokoch začal široko používať. Linux nebol prvým softvérom s otvoreným zdrojovým kódom (za ten považujeme systém A-2), ale uchytil sa a začal byť vnímaný ako nástroj, ktorý organizáciám umožňoval vymieňať komponenty podľa ich jedinečných potrieb. Operačné systémy nie sú jedinou oblasťou, ktorá v súčasnosti ponúka open source, open source nájdete takmer všade, kam sa pozriete, od počítačových programov a aplikácií až po obrovské systémy, ako je ERPa tiež databázy. A my sa dnes pozrieme na jeden z nich.

 

AutoERP používa dva druhy databáz MariaDB a MySQL teraz sme do nášho systému pridali PostgreSQL

 

Používanie databázy PostgreSQL ponúka výhody, ktoré sú veľmi užitočné pre použitie v systéme AutoERP.

  1. Menej chýb: PostgreSQL je známa svojou vysokou odolnosťou voči chybám. To znamená, že databáza môže byť v prevádzke dlhý čas bez poruchy. V prípade výpadku systému alebo poruchy hardvéru môže PostgreSQL pokračovať v práci a udržiavať databázu v chode. Vďaka tomu sa údaje v systéme ERP nestratia a používatelia môžu pokračovať v práci.
  2. Nízka pravdepodobnosť straty údajov: PostgreSQL má tiež vysokú úroveň odolnosti voči strate údajov. Databáza obsahuje funkcie, ako je zálohovanie a obnovenie, ktoré zabezpečujú, že údaje sú v prípade potreby bezpečné a ľahko obnoviteľné. To znamená vyššiu úroveň stability a spoľahlivosti systému a jeho obsahu.
  3. Zložitejšie systémy: Databáza PostgreSQL umožňuje vytvoriť robustnejší systém, je prispôsobená na správu veľkých databáz a vykonávanie zložitých dotazov.

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.