Riadenie vzťahov so zákazníkmi môžete mať odteraz pod palcom

A nielen riadenie vzťahov so zákazníkmi. Spolu s ním ešte váš firemný marketing, plánovanie projektov a celý rad ďalších činností súvisiacich s manažmentom vašej firmy. Stačí si zaobstarať systém AutoCRM a váš biznis pobeží ako dobre namazaný stroj.

iPhone2
laptop 1

CRM na riadenie vzťahov so zákazníkmi – ako vám uľahčí život

Ako len si budete priať

Systém je tzv. modeler a môžu ho upravovať aj ľudia, ktorí nevedia programovať. Veľmi jednoducho je možné pridať entitu či políčko v entite. V momente obstarania je systém váš aj so všetkými kódmi.

Automatizácia a zjednodušenie

Všetky opakujúce sa úkony v riadení vašej firmy av riadení vzťahov s klientmi i partnermi ide automatizovať. Mnoho ďalších procesov je možné zjednodušiť. Tento systém vám dá do rúk nástroje, s ktorými to urobíte.

Jednoduchý zber a kategorizácia dát

Všetky dáta vrátane tých zdanlivo triviálnych máte s naším systémom okamžite po ruke. To môžete využiť na personalizáciu vašej komunikácie namiesto rozosielania hromadných povšetkých správ. Aj hromadné správy ale môžete posielať efektívnejšie, a to vďaka ľahkému triedeniu vašich kontaktov do skupín podľa vami určených kritérií.

Všetko pre vaše call centrum

Automatizované vytáčanie a záznamy hovorov, ich prepis do písanej podoby, využitie umelej inteligencie a mnoho ďalších funkcií urobí vedenie vašej telefonickej komunikácie jednoduchším.

Prehľadný reporting

Stačí povedať, čo má systém sledovať, av stanovených intervaloch vám budú generované príslušné reporty. Zadanie parametrov je otázkou chvíľky a ďalej sa nemusíte o nič starať.

Prepojenie s inými systémami

Vďaka API je možné systém ľahko prepojiť s ďalšími nástrojmi. Kalendáre Google, Outlook, Leady, Mattermost a ďalšie je možné s AutoCRM bez problémov integrovať.

CRM marketing pre rôzne oblasti podnikania

Implementovať náš systém CRM možno takmer v každom odvetví. Úspešne sa CRM Opensource systém tohto typu uplatnil už u viac ako 50 000 firiem napríklad v nasledujúcich odboroch:

espo
PngItem 4568566

Viac ako 50 000 firiem z celého sveta a z úplne odlišných odborov v súčasnej dobe využíva CRM systém, na ktorom je postavený aj program Customer Relationship Managment AutoCRM. O rozmanitosti jeho uplatnenia nemôže byť pochýb. Rovnako ako o tom, že môže uľahčiť aj chod vašej firmy.

Ako náš Customer Relationship Management systém hodnotia užívatelia

Všetko, čo potrebujete na riadenie vzťahov so zákazníkmi – systém pre menšie aj väčšie firmy

Obstaranie nášho systému pre vzťahový marketing a CRM je možné v cloudovej verzii za mesačné poplatky, prípadne jednorazovým nákupom pre hosting na vašich vlastných serveroch. Rôzne funkcionality na riadenie vzťahov so zákazníkmi online aj offline zodpovedajú obvyklým potrebám malých, stredných i veľkých firiem.

Ste stredná, veľká spoločnosť, korporácia alebo verejný sektor?

Cena za Low-Code AutoERP sa vždy určuje individuálne.

Štart AutoCRM – obsahuje kompletný CRM systém

Cena sa počíta od množstva dát v systéme a skladá sa z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Menšie náklady na konverziu zákazníkov, jednoduchšie riadenie projektov a vylepšenie firemnej komunikácie. To všetko vám tento slovenský Customer Relationship Management softvér prináša. Posuňte s ním svoj podnik o krok ďalej.

Kontakty

Fakturačné údaje:

Apertia Tech s.r.o.

Šlikova 549/4

Praha 6 – Břevnov

PSČ 16900

IČO: 27117758 DIČ: CZ27117758

C 97580 vedená u Městského soudu v Praze

Sídlo spoločnosti:

Apertia Tech s.r.o.

Matěje Koštíře 269

25088 Čelákovice

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.