Riadenie vzťahov so zákazníkmi môžete mať odteraz pod palcom

A nielen riadenie vzťahov so zákazníkmi. Spolu s ním ešte váš firemný marketing, plánovanie projektov a celý rad ďalších činností súvisiacich s manažmentom vašej firmy. Stačí si zaobstarať systém AutoCRM a váš biznis pobeží ako dobre namazaný stroj.

CRM na riadenie vzťahov so zákazníkmi – ako vám uľahčí život

Ako len si budete priať

Systém je tzv. modeler a môžu ho upravovať aj ľudia, ktorí nevedia programovať. Veľmi jednoducho je možné pridať entitu či políčko v entite. V momente obstarania je systém váš aj so všetkými kódmi.

Automatizácia a zjednodušenie

Všetky opakujúce sa úkony v riadení vašej firmy av riadení vzťahov s klientmi i partnermi ide automatizovať. Mnoho ďalších procesov je možné zjednodušiť. Tento systém vám dá do rúk nástroje, s ktorými to urobíte.

Jednoduchý zber a kategorizácia dát

Všetky dáta vrátane tých zdanlivo triviálnych máte s naším systémom okamžite po ruke. To môžete využiť na personalizáciu vašej komunikácie namiesto rozosielania hromadných povšetkých správ. Aj hromadné správy ale môžete posielať efektívnejšie, a to vďaka ľahkému triedeniu vašich kontaktov do skupín podľa vami určených kritérií.

Všetko pre vaše call centrum

Automatizované vytáčanie a záznamy hovorov, ich prepis do písanej podoby, využitie umelej inteligencie a mnoho ďalších funkcií urobí vedenie vašej telefonickej komunikácie jednoduchším.

Prehľadný reporting

Stačí povedať, čo má systém sledovať, av stanovených intervaloch vám budú generované príslušné reporty. Zadanie parametrov je otázkou chvíľky a ďalej sa nemusíte o nič starať.

Prepojenie s inými systémami

Vďaka API je možné systém ľahko prepojiť s ďalšími nástrojmi. Kalendáre Google, Outlook, Leady, Mattermost a ďalšie je možné s AutoCRM bez problémov integrovať.

Komu je táto aplikácia na riadenie vzťahov so zákazníkmi určená?

V podstate neexistuje odbor, kde by sa náš CRM systém nemohol uplatniť.

Kdekoľvek ide o nadviazanie, udržanie a riadenie vzťahov s klientom, kdekoľvek ide o to, posunúť váhajúcich zákazníkov ďalej v predajnom “lieviku”, kdekoľvek ide o efektívne plánovanie vašich projektov, riadenie vzťahov s partnermi a dodávateľmi, riadenie komunikácie vo firme a lepšie zladenie vašich tímov, kdekoľvek je potrebný účinný nástroj na podporu vašej marketingovej kampane – tam je potrebný aj AutoCRM.

Náš systém riadenia vzťahov so zákazníkmi využívajú okrem iného:

espo
PngItem 4568566

Viac ako 50 000 firiem z celého sveta a z úplne odlišných odborov v súčasnej dobe využíva CRM systém, na ktorom je postavený aj program Customer Relationship Managment AutoCRM. O rozmanitosti jeho uplatnenia nemôže byť pochýb. Rovnako ako o tom, že môže uľahčiť aj chod vašej firmy.

Ako náš Customer Relationship Management systém hodnotia užívatelia

Všetko, čo potrebujete na riadenie vzťahov so zákazníkmi – systém pre menšie aj väčšie firmy

Obstaranie nášho systému pre vzťahový marketing a CRM je možné v cloudovej verzii za mesačné poplatky, prípadne jednorazovým nákupom pre hosting na vašich vlastných serveroch. Rôzne funkcionality na riadenie vzťahov so zákazníkmi online aj offline zodpovedajú obvyklým potrebám malých, stredných i veľkých firiem.

Ste živnostník, malá firma?

Štart AutoCRM – obsahuje kompletný CRM systém

mesačná platba: 80 €

jednorazová platba za implementáciu systému: 400 €

Cena sa počíta od množstva dát v systéme a skladá sa z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Ste stredná, veľká firma, korporácia alebo verejný sektor?

Cena za NoCode AutoCRM je vždy riešená individuálne.

Aké moduly môžete využiť?

Cena sa skladá z jednorazového poplatku za implementáciu a úpravu systému na mieru. Ďalej potom z pravidelného mesačného poplatku za správu, cloud, aktualizácie, zabezpečenie a zálohovanie celého systému a všetkých jeho modulov.

V priebehu používania nevyžadujeme žiadne ďalšie licenčné poplatky ani poplatky za počet užívateľov.

Máte záujem o prezentáciu systému alebo demo zadarmo? Prosím kontaktujte nás

Menšie náklady na konverziu zákazníkov, jednoduchšie riadenie projektov a vylepšenie firemnej komunikácie. To všetko vám tento slovenský Customer Relationship Management softvér prináša. Posuňte s ním svoj podnik o krok ďalej.

Kontakty

Fakturačné údaje:

Apertia Tech s.r.o.

Šlikova 549/4

Praha 6 – Břevnov

PSČ 16900

IČO: 27117758 DIČ: CZ27117758

C 97580 vedená u Městského soudu v Praze

Sídlo spoločnosti:

Apertia Tech s.r.o.

Matěje Koštíře 269

25088 Čelákovice