Korporátny web na mieru

V systéme WordPress môžete mať dokonalé firemné webové stránky s vidinou jednoduchého vývoja. Veľkou výhodou je, že každú sekciu na stránke môžete dať pod správu oddelenia, ktoré za ňu bude zodpovedať.

Rozsiahle riešenia, ktoré bežia na WordPress: TOP 100 webov = wordpress.com, TechCrunch – techcrunch.com, Microsoft News – news.microsoft.com, BBC America – bbcamerica.com a mnohé ďalšie.

 

home hero web
ecg electro logo
kunin-1.png
8 pgp logo white 1024x460 1
pclogo.png
CZU_logo.jpg
00062512l.jpg
download 2021 06 04T144648.520

Firemné webové stránky majú vysoké požiadavky na stabilitu, rýchlosť a bezpečnosť. WordPress tieto 3 základné parametre prirodzene spĺňa. Webové lokality, ktoré bežia na systéme WordPress: Biely dom, Microsoft News, Techcrunch.

WordPress, ktorý je najpopulárnejším systémom na svete (43 % svetového trhu používa WP), je vyladeným systémom pre veľké webové stránky alebo e-shopy. Riešenie pre elektronické obchody Woocommerce používa viac ako 30 % svetových e-shopov. V prvej desiatke je 1 mil. EUR je 22 % na systéme WordPress Woocommerce.

S každým systémom musíte vedieť pracovať na expertnej úrovni. A WPDistro je zárukou nielen kvality, ale aj precíznej práce, ktorá je úplne prenosná.

Tvorba firemnej webovej stránky zahŕňa nielen grafiku na mieru a dodržiavanie firemnej identity, ale samozrejme aj precíznosť!

Obsah firemnej webovej stránky:

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.