Chatovací nástroj priamo v CRM aplikácii

Potrebujete komunikovať online so svojim tímom? Radi by ste všetci využívali jeden spoločný nástroj, ktorý môžete využívať aj ako mobilnú aplikáciu? Chcete aj svojim zákazníkom umožniť s Vami komunikovať online cez chat? V rámci implementácie AutoCRM ponúkame možnosť pridať do aplikácie CRM chatovací nástroj Mattermost.

Mattermost je otvorený chatovací softvér pre Linux, Microsoft Windows, MacOS, iOS a Android. Pôvodne išlo o interný nástroj firmy SpinPunch, ktorý bol neskôr uvoľnený ako open source softvér pod licenciou Apache a je v súčasnosti spravovaný a vyvíjaný firmou Mattermost Inc.

Tento nástroj je možné používať aj samostatne, ale integráciou do CRM sme vytvorili komplexné riešenie, ktoré integruje všetku komunikáciu v rámci obchodných aj implementačných procesov do jedného celku.

 

screen 69
Užívateľ, ktorý sa prihlási do CRM má potom automaticky prístup aj k chatu. Užívateľ je správcom pridaný do chatovacích kanálov, ktoré sa ho týkajú. V nich môže jednoducho komunikovať s ostatnými používateľmi. K správe je možné priložiť prílohu. Dôležité správy je možné označiť, takže sa dajú neskôr ľahko dohľadať.
screen 70
Tým, že je Chat integrovaný v CRM možno jednoducho priamo z chatu vytvoriť Úlohy v CRM pre jednotlivých užívateľov priamo z konkrétnej správy v chate. Text správy v chate sa prenesie do úlohy.
screen 71
Komunikačné kanály je možné využiť napr. k jednotlivým projektom, zákazkám či inak určeným tematickým okruhom, kde spolu komunikuje viac užívateľov, a to môžu byť napr. aj zákazníci s externým prístupom do CRM. V chate je možné posielať aj súkromné ​​správy medzi dvoma alebo viacerými užívateľmi. Čo všetko tento chatovací nástroj umožňuje:
  • Organizované konverzácie v tímoch;
  • Kanály s intuitívnym užívateľským rozhraním
  • Natívne aplikácie pre Mac, Windows, iOS, Android a Linux
  • Stovky integrací s populárními nástroji
  • Podpora emodži, GIF a Markdown
  • Viacjazyčné preklady

Ďalšie informácie o možných integráciách so CRM nájdete napr. v tomto článku: https://autocrm.sk/crm-chat-documentovy-system-autocrm/

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.