AutoCRM – Streamy

Stream v AutoCRM je zoznam, kde môžete vidieť aktualizácie a nové príspevky, ktoré sledujete. Tiež môžete odosielať správy do vlastného streamu a do streamu iných užívateľov.

V predvolenom nastavení majú Streamy nasledujúce typy entít: Organizácia, Kontakty, Potenciálni zákazníci, Príležitosti, Udalosti, Úlohy. Správcovia môžu povoliť alebo zakázať stream pre určitý typ entity v Správcovi entít.

V AutoCRM existujú dva typy streamu: stream záznamu a stream užívateľa.

Panel Stream je k dispozícii v podrobnom zobrazení záznamu v dolnej časti. Tu sa zobrazujú príspevky, aktualizácie a nové prírastky súvisiace s aktuálnym záznamom.

Stream1

V užívateľskom streame môžete:

  • Vidieť príspevky a aktualizácie záznamov, ktoré používateľ sleduje. Môžete tiež zobraziť príspevky adresované používateľovi.
  • Budete dostávať oznámenia o aktualizáciách vo vašom streame, ktoré vykonali iní používatelia.
  • Môžete vytvoriť príspevok súvisiaci s určitým záznamom. K príspevku môžete tiež pripojiť viacero súborov a obrázkov. Obrázky je možné vložiť zo schránky.
 
Pokud se chcete ve svém příspěvku o někom zmínit, musíte napsat symbol @ a začít psát jméno uživatele. Uživatel, kterého jste ve svém příspěvku uvedli, bude o tom informován.

 

Stream2

Tlačidlo Sledovať

Najjednoduchší spôsob, ako začať sledovať určitý záznam, je kliknúť na tlačidlo Sledovať v pravom hornom rohu požadovanej položky záznamu. Čo sa stane ďalej?

Akonáhle začnete záznam sledovať, uvidíte všetky akcie súvisiace so záznamom v streame aktivít na domovskej stránke a zároveň budete upozornení na zmeny ostatných užívateľov v poliach kontrolovaných záznamom prostredníctvom oznámenia.

Stream3

Ak chcete sledovať iba niekoľko záznamov, je najvhodnejšia vyššie uvedená metóda, ale čo ak chcete sledovať informácie o desiatkach alebo dokonca stovkách rôznych záznamov, ktoré môžu byť vytvárané každý deň? V takejto situácii je najlepšie nakonfigurovať nástroj Automatické sledovanie (pravý horný roh Ponuka> Predvoľby).

 Vyberáme entity, ktoré chceme globálne sledovať v poli Auto-Follow:

Stream4

Vyskúšajte AutoCRM zadarmo

Automatizovaný systém pre riadenie firmy

Chcete dostávať novinky zo sveta firemných systémov, technických zaujímavostí a dát? Napíšte nám svoj e-mail a my Vám budeme posielať newsletter.

Demo AutoCRM

Náš tím konzultantov s Vami prejde a zoznámi Vás s nasadením AutoCRM do Vašej spoločnosti.